UNIHOKEJ: Medaliści z Jedynki

Sport

UNIHOKEJ: Medaliści z Jedynki

05.06.2018
autor: opr. Red.
Podczas XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbyły się w dniach  18-20 maja w Płocku drużyna unihokeja, reprezentująca Szkołę Podstawową nr 1, wywalczyła miejsce na podium. Tytuł brązowego medalisty województwa to powód do dumy.
Pisaliśmy już o sukcesach sportowych uczniów z Jedynki. Gratulowaliśmy im, ich rodzicom, nauczycielom i trzymaliśmy za nich kciuki. Po zwycięstwach w gminie, powiecie i międzypowiecie, przyszedł czas na finał województwa mazowieckiego
Drużyna z Wyszkowa podczas trzydniowego turnieju nie straciła ani jednej bramki w regulaminowym czasie gry. Uległa jedynie drużynie z Warszawy w meczu o finał po rzutach karnych 3:2.
Grała w składzie: Bartosz Trzciński, Krystian Skrocki, Mikołaj Gołębiewski, Alan Krawczyk, Patryk Okular, Jakub Wojciechowski, Oliwier Grochowski, Jakub Skoczeń i Bartosz Chawłowski. Pod wodzą trenera Łukasza Sienkiewicza wywalczyła III miejsce.
Sukces fantastycznych chłopców z Jedynki, będący wyrazem ich talentu i pracowitości, zasługuje na wyróżnienie i docenienie.  Gratulujemy zatem i już trady-cyjnie, życzymy dalszych sukcesów.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
fotobudka star - czarne tło
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
fotobudka star - czarne tło
manhattan
manhattan