SZTUKI WALKI: Medaliści z Wyszkowskiego Centrum Sztuk Walki

15.02.2017
autor: opr. EB
Rocznicowe XX Grand Prix Bierunia o Puchar Burmistrza odbyło się 28 stycznia w Bieruniu na Śląsku. Wyszków reprezentowała pięcioosobowa ekipa Wyszkowskiego Centrum Sztuk Walki mistrza Zbigniewa Jeża, która zdobyła cztery medale.
Tocząc walki w semi kontakcie oraz formach/kata, wyszkowscy zawodnicy zdobyli 4 medale. Jarosław Świercz – trzy medale: złoty w walkach semi kontak seniorów w wadze do 60 kg, srebrny w kata zwierzopodobne i brązowy w kata z bronią. Maksymilian Laskowski wywalczył złoty medal w semi kontakt juniorów w wadze do 55 kg. IV miejsce zajął Dawid Ciesielski w walkach semi kontakt seniorów w wadze do 65 kg.
Zwycięzcom gratulujemy zdobytych medali, a ich rodzicom dziękujemy za wsparcie duchowe i finansowe.