SPORTOWY WEEKEND: Będzie się działo!

Sport

SPORTOWY WEEKEND: Będzie się działo!

30.08.2019
autor: mjk
Nadchodzący weekend obfitować będzie w ciekawe sportowe wydarzenia. Na plan pierwszy wysuwa się piłka nożna.

SOBOTA
Zaczynamy jednak od szachów. W sobotę o 10.00 w hali WOSiR rozpocznie się kolejny turniej z cyklu o Puchar Wyszkowa. Rozgrywki organizowane są przez Akademię Umiejętności Pan Hilary, a Nowy Wyszkowiak jest patronem medialnym wydarzenia.

W sobotę w samo południe odbędzie się mecz Bugu Wyszków z Dębem Wieliszew. Oba zespoły do tej pory zanotowały po trzy zwycięstwa w warszawskiej okręgówce i zajmują drugie i trzecie miejsce. Mecz odbędzie się na wyjeździe, ale warto wybrać się w nieodległą wycieczkę dopingować wyszkowian.

O 17.00 w Rząśniku o swoje pierwsze punkty powalczy miejscowy WKS. Po dwóch porażkach czas wreszcie na przełamanie. Przeciwnikiem rząśniczan będzie Wkra Pomiechówek.

NIEDZIELA
W niedzielę najwcześniej zaczną piłkarze WKS Mystkówiec. O 14.00 rozpoczną rozgrywki ostrołęckiej B-klasy pojedynkiem z sąsiadami zza miedzy - KS Pniewo. Liczymy na dobry początek jesieni w wykonaniu WKS.

Zaczynają się rozgrywki II ligi piłki nożnej kobiet. o 16.00 na stadionie w Wyszkowie zagrają Loczki. W pierwszym meczu sezonu wyszkowianki podejmą Ekosport Białystok.

Jako ostatni wybiegną na boisko piłkarze Wymakracza Długosiodło. W Krasnosielcu, o 17.00 rozpocznie się mecz z miejsowym GUKS-em. Właśnie tam długosiodlanie wywalczyli awans do A-klasy, mamy więc nadzieję na powtórkę wyniku z wiosny (było 4:1 dla Wymakracza).
KA-MED maj 2020
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom