SPORTOWY WEEKEND: Będzie co oglądać!

Sport

SPORTOWY WEEKEND: Będzie co oglądać!

28.02.2020
autor: mjk
Będzie co oglądać w czasie nadchodzącego weekendu. Piłkarki i piłkarze przygotowują się do wiosennej rundy ligi, siatkarze kończą powoli sezon zasadniczy. Swój mecz zagrają także piłkarki ręczne.

PIĄTEK
Zaczynamy już w piątek. O 18.15 w Warszawie MKS MDK podejmie Campera w meczu III ligi siatkówki. Liczymy na dobre wieści ze stolicy i trzy punkty naszych zawodników.

SOBOTA
Po śniadaniu warto się wybrać na stadion miejski. Bug Wyszków podejmować będzie w samo południe Tygrysa Huta Mińska (lider siedleckiej okręgówki). Będzie to pierwsza konfrontacja tych zespołów. Tygrys lepiej znany jest piłkarkom Loczków, które z piłkarkami z Huty Mińskiej grały wielokrotnie w III i II lidze piłki nożnej kobiet.

O 16 w Długosiodle Wymakracz podejmować będzie Wicher Sadowne. Szósty zespół siedleckiej klasy A nie jest nowym rywalem dla długosiodlan. Wcześniej zespóły mierzyły się dwukrotnie, raz wygrał Wymakracz (8:2), raz Wicher (5:2). Zapowiada się więc sporo goli.

W Jadowie o 17.00 swój kolejny sparing zagra WKS Rząśnik. Tym razem przeciwnikiem rząśniczan będzie LKS Ostrówek - lider siedleckiej A-klasy.

NIEDZIELA
Niedziela zacznie się meczem mazowieckiej ligi młodziczek w piłce ręcznej. UKS SP 1 jedzie do Małkinii na mecz z miejscowym UKS Dwójka. Będzie to ważny mecz - wyszkowianki są na piątym miejscu w tabeli, a zespół z Małkinii o jedną pozycję wyżej.

O 13 w Wyszkowie na sztuczną murawę stadionu miejskiego wybiegną piłkarki Loczków oraz lidera warmińsko-mazursko-podlaskiej III ligi - Fortów Piątnica. Będzie to na pewno ciekawy pojedynek, zespół gości kroczy pewnie do baraży o II ligę, Loczki o pozostanie na tym poziomie rozgrywkowym będą walczyć.

W Zakroczymiu swój mecz kontrolny rozegrają piłkarze WKS Mystkówiec. Rywalem będzie miejscowa Wisła (7. pozycja w warszawskiej B-klasie).

Od 16.30 rozpoczną się mecze II kolejki Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej. Boluś Team Euro-Bram podejmie 4Ride Team, a Wyszków Team zagra z Grzmotami
O 17.45 hit kolejki: UKS Volley - Revival Berbud oraz kończący kolejkę mecz PrefBud - Volley Wola
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom