SIATKÓWKA: Zwycięstwo i awans

Sport

SIATKÓWKA: Zwycięstwo i awans

12.12.2018
autor: mjk
Wyjazdowe zwycięstwo zanotowali siatkarze Campera Wyszków. Dzięki temu wyprzedzili swoich rywali w tabeli i awansowali na ósme miejsce.
Po pierwszym secie sobotniego meczu wydawało się, że trwa „klątwa podradomskich zespołów”. Poprzednie dwa mecze z drużynami z powiatu radomskiego (Jedlińsk, Wolanów) nasi siatkarze przegrali. Gospodarze ostatnie mecze kończyli porażkami i był to dla nich mecz „na przełamanie”. Po pierwszej, przegranej przez wyszkowian, partii można było sądzić, że zawodnikom spod Radomia znów uda się pokonać Campera. Na szczęście wyszkowianie pokazali, że umieją się podnieść i zagrać w pełni skoncetrowani. Drugiego seta wygrali spokojnie do 18, a w trzecim i czwartym w końcówce pokazali więcej doświadczenia i umiejętności, wygrywając dwukrotnie do 23.
Dzięki temu Camper awansował o jedną pozycję w lidze, przeskakując Olimp Skaryszew. Kolejna szansa na poprawę pozycji już w sobotę. W Wyszkowie nasi zawodnicy zmierzą się z IskrąWarszawa, która ma tylko dwa punkty więcej od Campera. Początek meczu o 16.00.

UKS Olimp Skaryszew - KS Camper Wyszków 1:3 (25:20, 18:25, 23:25, 23:25)
Camper: K. Kędzierski, Karol Wojtkowski, A. Purgacz, Kacper Wojtkowski, K. Kościński, N. Skibiński, S. Wójcik, O. Jackowski oraz Ł. Zdrojewski, D. Czajkowski,  D. Choromański i D. Szulik.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom
Zitcom