SIATKÓWKA: W podziękowaniu za awans do III ligi (foto)

Sport

SIATKÓWKA: W podziękowaniu za awans do III ligi (foto)

03.07.2017
autor: Urząd Miejski w Wyszkowie
Siatkarze seniorów Campera Wyszków mają za sobą udany sezon rozgrywek piłki siatkowej. 26 czerwca w urzędzie miejskim gratulacje złożył im burmistrz Grzegorz Nowosielski.
W przekonującym stylu, doznając zaledwie jednej porażki, awansowali do III ligi. Przed nimi więc występy w sezonie 2017/2018 przeciwko lepszym rywalom i wiele na to wskazuje, że w grupie rozgrywkowej aż 12 zespołowej.
Sezon nie zaczął się po myśli wyszkowian, ponieważ już na inaugurację sezonu ulegli w Mławie Zawkrzu 2:3. Jak się później okazało, była to pierwsza i ostatnia porażka naszych siatkarzy w całym sezonie. Udany rok okraszony został turniejem finałowym o awans do III ligi w kwietniu br. Zmagania odbyły się w hali sportowej Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, a oprócz Campera i wspomnianego Zawkrza, uczestniczył w nim również MMKS Mińsk Mazowiecki. Siatkarze z Wyszkowa wygrali oba mecze, tym samym awansowali o szczebel wyżej z 1. miejsca w turnieju.
Znacznie zmienionej oraz odmłodzonej w stosunku do ubiegłego sezonu drużynie trenera Macieja Główczyńskiego należą się wielkie brawa za postawę w minionym sezonie. Zespół złożony prawie wyłącznie z wyszkowian pokazał, że w naszym mieście nie brakuje pasjonatów siatkówki, którzy prezentują ponadprzeciętne umiejętności. Podczas spotkania w urzędzie miejskim, 26 czerwca, trener Główczyński podkreślał, że szacunek należy się wszystkim zawodnikom. Wszyscy godzą bowiem pracę zawodową lub studia z treningami, a biorąc pod uwagę, że Camper zajęcia ma 4 razy w tygodniu, jest to naprawdę duże wyzwanie.
Gratulacje za bardzo dobry wynik sportowy oraz promocję gminy Wyszków na parkietach województwa mazowieckiego złożył siatkarzom burmistrz Grzegorz Nowosielski. Przy okazji wręczył także upominki - bluzy sportowe z herbem gminy, w których graczy Campera obejrzymy już w nowym sezonie, najprawdopodobniej w październiku.
Skład KS Camper Wyszków:
1. Daniel Pędzich, środkowy
2. Karol Wojtkowski, przyjmujący
3. Adrian Grzybowski, przyjmujący, kapitan zespołu
4. Maciej Główczyński, środkowy oraz trener
5. Piotr Jurczyk, środkowy
6. Przemysław Czerwiński, rozgrywający
7. Dariusz Szulik, środkowy
8. Kacper Wojtkowski, przyjmujący
9. Michał Urbaniak, atakujący, rozgrywający
10. Krystian Kruk, przyjmujący
11. Łukasz Zdrojewski
12. Adam Woźniak, libero
13. Tobiasz Wojtkowski, atakujący
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom
Zitcom