10.10.2017
autor: Maciej J. Kowalski
Młodzi siatkarze UKS Polonez dwukrotnie pokonali w ubiegłym tygodniu Zawkrze Mława.
W środę, w Mławie  nasi siatkarze po bardzo trudnym spotkaniu zwyciężyli 3:2.
Wyszkowianie wygrali pierwsze dwa sety i wydawać się mogło, że czeka ich łatwe spotkanie. Gospodarze jednak nie poddali się i dwie następne, bardzo zacięte partie wygrali do 22 i do 24.
W piątym secie na szczęście górą byli nasi zawodnicy, którzy wygrali do 11.
Zawkrze Mława - UKS Polonez Wyszków 2:3 (17:25, 17:25, 25:22, 26:24, 11:15)

W sobotę, na własnym parkiecie odbył sięmecz rewanżowy. I tu nie zabrakło emocji. Pierwsze dwa sety wyszkowianie wygrali dość pewnie do 21. Trzeci był niezwykle wyrównany, a w samej końcówce lepsi okazali się goście wygrywając 28:26.
Na szczęście czwarty set znów należał do naszych siatkarzy, którzy ponownie zwyciężyli do 21.
UKS Polonez Wyszków - Zawkrze Mława 3:1 (25:21, 25:21, 26:28, 25:21)

W sobotę i niedzielę (14.10 i 15.10, oba mecze o 11.00 w hali WOSiR) UKS Polonez czekają następne mecze. W sobotę przeciwnikiem będzie Metro Warszawa, a w niedzielę Huragan Wołomin.

Skład UKS: Antoni Ciskowski, Szymon Zyśk (kapitan), Bartek Kulesza, Michał Szydlik, Nikodem Obrębski, Kacper Gorczyński, Tobiasz Wiśniewski, Jakub Szczerba, Jakub Kortiuk, Bartek Woźnica, Jan Przybyłowski, Jakub Siejak, Kamil Abramczyk (libero), Igor Jagielski (libero)