SIATKÓWKA: Srebrne siatkarki z SP5

Sport

SIATKÓWKA: Srebrne siatkarki z SP5

09.05.2018
autor: opr. Red.
W XIX Finale Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Minipiłce Siatkowej Dziewcząt, które odbyły się w dniach 28- 29 kwietnia w Zespole Szkół Publicznych w Międzyborowie, nasz region reprezentowała drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Wyszkowie. Po wspaniałym meczu i walce o każdą piłkę, zawodniczki z Wyszkowa uległy rywalkom z Nowego Dworu Mazowieckiego, zajmując ostatecznie II miejsce.

W turnieju po podziale na dwie grupy grano systemem każdy z każdym. Siatkarki z SP5 Wyszków z tej części rozgrywek wyszły z I miejsca. W meczu półfinałowym po dobrym spotkaniu z SP Węgrów (2:1) wyszkowianki cieszyły się z awansu do finału.
Niedzielny finał okazał się powtórką spotkania grupowego, w którym SP5 Wyszków zmierzyła się ze szkołą z Nowego Dworu Mazowieckiego, wygrywając 2:1. W finale o losach spotkania również zdecydował tie- break, ale po wspaniałym meczu i walce o każdą piłkę tym razem to zawodniczki z Wyszkowa uległy rywalkom, przegrywając na przewagi 16:18.
Końcowa klasyfikacja XIX Finału Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Minipiłce Siatkowej Dziewcząt:
I miejsce – SP Nowy Dwór Mazowiecki,
II – SP5 Wyszków,
III – SP Nadarzyn.
Skład srebrnej drużyny z Wyszkowa: Karolina Gizińska (k), Maja Małkowska, Julia Gąsior, Aleksandra Trybalska, Zuzanna Perzyna, Aleksandra Gorczyńska, Natalia Garbarczyk, Amelia Gąsiewska, Julia Ślendak i Sylwia Nasiadka. Trener: Dariusz Roszkowski

Trener składa serdeczne gratulacje i podziękowania swoim podopiecznym za wspaniałą rywalizację, nieustępliwość, niezapomniane emocje oraz postawę fair play podczas zawodów. Bądźcie z siebie dumne! Zasłużyłyście!
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku

Najczęściej komentowane

Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku