SIATKÓWKA: Rywal za silny

28.12.2018
Po zwycięstwach dających nadzieję na rozpoczęcie marszu w górę tabeli przyszła porażka. Siatkarze trzecioligowego Campera Wyszków gładko przegrali ze Spartą Grodzisk Mazowiecki 0:3.
Od początku meczu widać było, że gospodarze w tym sezonie marzą o awansie do wyższej ligi. Jednak w pierwszym secie gra była wyrównana i gdyby nie kilka niewymuszonych błędów naszych zawodników ta partia mogła zakończyć się wygraną wyszkowian. Niestety, w kluczowym momencie seta gospodarze odskoczyli na 2-3 punktową przewagę i zakończyli ten fragment spotkania zwyciuęstwem 25:23.
W następnych setach było już znacznie gorzej. Wyszkowianie po godzinie i kilku minutach mogli już wracać do domu. Dwa szybko przegrane sety do 14 i do 16 pokazały, że tego dnia z liderem podopieczni trenerów Dariusza Szulika i Sebastiana Wójcika nie mogli wygrać.

Sparta Grodzisk Mazowiecki - Camper Wyszków 3:0 (25:23, 25:14, 25:16)

Następny mecz Camper gra 5 stycznia z ADS Wolta.

A już w piątek Camper wystąpi w XVIII Memoriale Jerzego Cudnego w Wołominie. Nasi siatkarze zagrają w pierwszym meczu turnieju. Ich przeciwnikiem będzie Huragan Wołomin. Początek o 18.00.