SIATKÓWKA: Porażka na koniec sezonu (foto)

25.03.2019
Ostatni mecz sezonu 2018/19 rozegrali siatkarze Campera Wyszków. Mecz z liderem, niestety, przegrali.
W ostatnim meczu sezonu Camper Wyszków podejmował we własnej hali lidera rozgrywek - Spartę Grodzisk Mazowiecki. Drużynę gospodarzy z trybun obserwował zakontraktowany na nowy sezon trener Sławomir Gerymski. Na pewno będzie miał po tym spotkaniu sporo przemyśleń, bo cel określowny na następny sezon jest jasny: awans do II ligi, a skład ma zostać poważnie wzmocniony. W Camperze nie wystąpił nominalny rozgrywający Kamil Kędzierski, ale zastępujący go Sebastian Wójcik, poradził sobie całkiem nieźle na tej pozycji.
Pierwszego seta Camper zagrał dobrze. W decydującym momencie błąd (na korzyść wyszkowian) popełnił sędzia zawodów, chwilę potem ukarał czerwoną kartką nie zgadzającego się z decyzją arbitra gracza z Grodziska, co dało dodatkowy punkt dla Campera, ale trzeba przyznać, że w tej partii wyszkowianie grali skoncentrowani, co przełożyło się na wynik seta 25:18.
Niestety w następnych setach nie było już tak dobrze. Szczególnie w trzecim secie zawodnicy z Grodziska dominowali na parkiecie, o czym świadczy wynik 25:11. Czwarty, ostatni set był wyrównany, ale końcówka należała do przyjezdnych,m którzy cały mecz rozstrzygnęli na swoją korzyść.
Dla zawodników Campera był to ostatni mecz tego sezonu, Sparta Grodzisk powalczy o II ligę. Miłośników siatkówki w Wyszkowie czeka przerwa aż do jesieni, a trenera Gerymskiego czeka sporo pracy nad skompletowaniem i przygotowaniem ekipy do nowego sezonu.

Camper Wyszków - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 1:3 (25:18, 17:25, 11:25, 21:25)