SIATKÓWKA: Plażówka bez słońca (foto)

Sport

SIATKÓWKA: Plażówka bez słońca (foto)

05.07.2017
autor: Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji
Od kilku lat w pierwsza niedzielę lipca w Długosiodle rozgrywany jest Mazowiecki Turniej Siatkówki Plażowej. Mimo niesprzyjającej pogody do rywalizacji zgłosiło się 13 par z Wyszkowa, Ostrołęki, Makowa Mazowieckiego oraz reprezentanci Długosiodła.
Zawody przeprowadzono systemem brazylijskim, rozgrywając 1 seta do 21 wygranych punktów. Emocji pod siatką nie brakowało. Mecze były bardzo wyrównane.
Po kilku godzinach zmagań wyłoniono pary półfinałowe. W pierwszym Michał Skiba i Bartosz Małkowski z Ostrołęki pokonali Jacka i Mateusza Obrębskich z Wyszkowa, w drugim Tomasz Szymborski i Sebastian Kosak z Makowa Mazowieckiego pokonali Huberta Heronimka z Długosiodła i Kamila Bodzona z Wyszkowa.
W finale, po bardzo wyrównanym pojedynku, Michał Skiba i Bartosz Małkowski pokonali 21:19 Tomasza Szymborskiego i Sebastiana Kosaka. W meczu o trzecie miejsce Jacek i Mateusz Obrębscy zwyciężyli 21:18 Huberta Heronimka i Kamila Bodzona.
Długosiodło reprezentowali także: Maciej Pasek z Pawłem Choszczykiem, Damian Kurowski z Dominikiem Icińskim, Radosław Heronimek z Wiesławem Paskiem.
Organizatorem turnieju było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło, przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Mazowieckiego.
Uczestnikom dziękujemy za udział, zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy na kolejny turniej, który odbędzie się na zakończenie wakacji 27 sierpnia.
WTBS - wynajem garażu (powtórzenie)
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom
Mrówka - styczeń - luty 2020