SIATKÓWKA PLAŻOWA: Grand Prix Powiatu zakończone (foto)

Sport

SIATKÓWKA PLAŻOWA: Grand Prix Powiatu zakończone (foto)

10.08.2020
autor: Starostwo Powiatowe
8 sierpnia gościnna jak zawsze Gmina Zabrodzie była gospodarzem kolejnego turnieju z cyklu Grand Prix Powiatu Wyszkowskiego w siatkówce plażowej.
 
Do współzawodnictwa w trzecim i zarazem ostatnim turnieju naszego cyklu w 2020 r. przystąpiło 8 zespołów, w większości znanych nam już dobrze z poprzednich rozgrywek. Wysoka temperatura w Niegowie udzieliła się też zawodnikom – emocji nie brakowało, tym bardziej, że walczyli nie tylko o zwycięstwo w turnieju, ale i w całym Grand Prix naszego powiatu. Równolegle do rozgrywek turniejowych widownia, no i oczywiście zawodnicy, mogli wziąć udział w nauce pieczenia chleba oraz innych atrakcjach przygotowanych przez Stowarzyszenie na rzecz Gminy Zabrodzie Bractwo Zabrodzkie.
Turniej, podobnie jak poprzednie, był rozgrywany systemem brazylijskim. Poza parą Szymański/Karłowicz w półfinałach zameldowały się zespoły, które mocno zamieszały na turnieju w Długosiodle: Adrian Grzybowski i Krystian Kruk, Damian Kwiatkowski i Kamil Kubeł (Grajki) oraz Hubert Heronimek i Kamil Bodzon (Wisconsin). W pierwszym półfinale Grajki z niemałym trudem w 3 setach uporali się z drużyną Wisconsin. W drugim zwycięzca z Długosiodła team Grzybowski/Kruk pokonał parę Szymański/Karłowicz (15:2 i 15:10). W finale spotkały się więc drużyny, które mierzyły się już tego dnia ze sobą (drużyna Grajków przegrała wtedy w 2 setach). Drugi pojedynek ponownie przyniósł zwycięstwo będącym tego dnia nie do zatrzymania Grzybowskiemu i Krukowi. Mecz o III miejsce wygrała z kolei, z bardzo dramatycznym drugim setem (19:17), drużyna Heronimek/Bodzon.
Dziękujemy za dobrą zabawę wszystkim zawodnikom uczestniczącym w turniejach naszego Grand Prix Powiatu Wyszkowskiego. Liczymy, że widzimy się już niebawem, przynajmniej z częścią zawodników, na meczach Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej i, oczywiście, już w 2021 w kolejnej edycji naszych zmagań na piaszczystych boiskach powiatu wyszkowskiego.
 
Wyniki 3. Turnieju (Niegów) o Grand Prix Powiatu Wyszkowskiego w siatkówce plażowej przedstawiają się następująco:
1. Adrian Grzybowski i Krystian Kruk
2. Damian Kwiatkowski i Kamil Kubeł (Grajki)
3. Hubert Heronimek i Kamil Bodzon 
4. Artur Szymański i Bartosz Karłowicz
 
Klasyfikacja generalna Prix Powiatu Wyszkowskiego w siatkówce plażowej po 3 turniejach:
1. Adrian Grzybowski i Krystian Kruk - 12 pkt. 
2. Damian Kwiatkowski i Kamil Kubeł (Grajki) - 10 pkt. 
3. Michał Urbaniak i Piotr Jurczyk - 7 pkt. 
4-5. Adam Łoś i Krystian Kaczmarski - 6 pkt.
4-5. Hubert Heronimek i Kamil Bodzon (Wisconsin) - 6 pkt.
 
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom