SIATKÓWKA: Dobry czwartek Campera (foto)

20.10.2017
autor: Maciej J. Kowalski
Juniorki w Wyszkowie, seniorzy w Wolanowie. Obie drużyny Campera wygrały w czwartek, 19 października swoje mecze.
Juniorki Campera łatwo pokonały w hali WOSiR drużynę AZS AWF Warszawa 3:0 (25:14, 25:18, 25:17). Jedynie w drugim secie gra była bardziej wyrównana, ale wyszkowianki i tak poradziły sobie, wygrywając tego seta. W ostatniej partii trenerka Marta Wójcik dała szansę na grę zawodniczkom, które mniej występują na parkiecie. Zmienniczka również dały sobie radę z warszawiankami i bo godzinie było już po meczu.
Seniorzy Campera pojechali na kolejny mecz III ligi aż w okolice Radomia. Tam w dość wyrównanym meczu odnieśli kolene swoje zwycięstwo za trzy punkty. Miejscowi postawili wyraźny opór jedynie w trzecim secie, który zresztą udało im się wygrać. Na szczęście czwarta partia meczu znów przebiegała pod dyktando Campera i mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla naszych siatkarzy.
KS Camper Wyszków - GKS Jaguar Wolanów 3:1 (25:21, 25:17, 23:25, 25:21)
MVP: Krystian Kruk