SIATKÓWKA: Camper wygrywa w Lipowcu

08.02.2017
W niedzielę, występujący w IV lidze piłki siatkowej, zawodnicy Campera Wyszków pokonali UMKS Start Lipowiec Kościelny.
Mecz był bardzo wyrównanym widowiskiem, na szczęście dla naszych zawodników, w decydujących momentach pierwszego i trzeciego seta to oni okazali się lepsi od gospodarzy i oba te sety wygrali 26:24.

UMKS Start Lipowiec Kościelny - KS Camper Wyszków 3:1 (24:26, 25:18, 24:26, 17:25)
24 lutego Camper zagra najważniejszy mecz tego sezonu. Jeśli wyszkowianie myślą o wywalczeniu pierwszego miejsca, powinni do końca wygrywać wszystkie spotkania za 3 punkty. W piątek 24 lutego do Wyszkowa przyjedzie lider z Mławy, który wygrał siedem kolejnych meczów ligowych i zgromadził 20 punktów (jedyny punkt stracił w meczu z Camperem). Jeśli nasi siatkarze wygrają 3:0 lub 3:1 z Zawkrzem nadal będą mieli szansę na pierwsze miejsce w grupie A czwartej ligi.