SIATKÓWKA: Camper szybko wygrywa (foto)

07.01.2018
autor: Maciej Kowalski

Szybko i łatwo pokonali w sobotę swoich rywali siatkarze Campera Wyszków.
- Kończcie szybko, bo Kamil Stoch skacze - krzyczeli na początku trzeciego seta kibice Campera. i rzeczywiście, kiedy nasz narciarz oddawał pierwszy skok, nasi siatkarze zaczynali ostatniego, jak się potem okazało seta meczu z Olimpem Skaryszew.
Na szczęście, zgodnie z życzeniem kibiców, na drugą serię skoków wszyscy mogli zdążyć. Podopieczni Macieja Główczyńskiego przełamali złą passę. Pierwsze dwa sety spokojnie wygrali wyszkowianie, choć w drugim secie goście sprawili nieco problemów naszym zawodnikom. Dobra zagrywka i udane akcje bloku pozwoliły jednak na spokojną wygraną w drugiej partii.

W trzeciej odsłonie gracze Campera pozwolili gościom na nieco więcej. Jednak w połowie seta znów do głosu doszło większe doświadczenie wyszkowian i dzięki temu Camper wygrał trzeciego seta 25:22, a cały mecz 3:0. Kibice (których było na trybunach całkiem sporo, mimo Turnieju Czterech Skoczni) byli usatysfakcjonowani. Rundę rewanżową III ligi nasi gracze rozpoczęli bardzo dobrze.

KS Camper Wyszków - UKS Olimp Skaryszew 3:0 (25:20, 25:21, 25:22)
MVP: Michał Drajer

Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku