SIATKÓWKA: Camper pokonał Mrozy (foto)

24.02.2019
Camper Wyszków w sobotę we własnej hali pokonał SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy 3:1.
Mecz nie należał do tych, które zapierają dech w piersiach, ale najważniejsze jest to, że nasi siatkarze wrócili na zwycięską ścieżkę. Trzy punkty nie przyszły jednak bardzo łatwo.
W połowie pierwszego seta wyszkowianie odjechali na kilka punktów przewagi i wydawało się, że, nielicznie zgromadzona na trybunach, publiczność obejrzy szybkie, łatwe i przyjemne zwycięstwo Campera. Jednak grający ambitnie goście doprowadzili do remisu i o wszystkim decydowała końcówka. Tutaj znów wyszkowianie pokazali, że kiedy grają skoncetrowani mogą pokonać każdą drużynę w lidze. Set zakończył się wynikiem 25:21. To chyba uśpiło naszych zawodników, bo w drugim secie do głosu doszli goście, którzy wygrali tę partię dość łatwo, do 18. Trzeci set był najbardziej zacięty. Drużyny grały punkt za punkt, a w końcówce szczęście uśmiechnęło się do naszych zawodników, którzy wygrali 26:24. Ostatnia partia spotkania przeiegała pod dyktando wyszkowian, którzy spokojnie wygrali ją do 19 i tym samym zainkasowali ważne trzy punkty.

Camper Wyszków - SPS Mrozy 3:1 (25:21, 18:25, 26:24, 25:19)
Camper: K. Kościński, Karol Wojtkowski, M. Przybyliski, Ł. Zdrojewski, A. Purgacz, D. Czajkowski, Kacper Wojtkowski, D. Choromański, N. Skibiński, K. Kędzierski, D. Szulik, S. Wójcik, O. Jackowski. Trenerzy: D. Szulik. S. Wójcik