SIATKÓWKA: Camper o krok od II ligi (foto)

19.05.2018

Dwa pierwsze mecze turnieju finałowego o wejście do II ligi siatkówki zawodnicy Campera wygrali bez straty seta. W niedzielę decydujący pojedynek z gospodarzami zawodów.

W piątkowy wieczór w Miliczu wyszkowianie grali z GKPS Gorlice. Mecz trwał godzinę, a Camper wygrał go 3:0 (25:20, 25:22, 25:23)
- Zawsze możemy zagrać lepiej, ale najważniejsza jest wygrana 3:0. Wiadomo, to początek turnieju. Biorąc pod uwagę fakt, że przyjechaliśmy godzinę przed meczem, to trzeba powiedzieć, że było to znakomite spotkanie w naszym wykonaniu - powiedział trener Maciej Główczyński.
Rzeczywiście zawodnicy z Gorlic równorzędną walkę nawiązali tylko w trzecim secie. Doprowadzili nawet do stanu 23:23, ale wtedy wzięlo górę doświadczenie naszych siatkarzy.

KS Camper Wyszków - GKPS Gorlice 3:0 (25:20, 25:22, 25:23)
Camper: Szulik, Główczyński, Wójcik, Urbaniak, Bodzon, Karol Wojtkowski, Obrębski oraz Zdrojewski, Jurczyk, Pędzich, Kacper Wojtkowski.
MVP: Karol Wojtkowski
W drugim piątkowym meczu MUKS Ziemia Milicka Milicz wygrał 3:1 z FSKiP ECWBS Bydgoszcz.

W sobotę o 16.00 Camper grał z FSKiP ECWBS Bydgoszcz. Powtórzyła się sytuacja z pierwszego meczu. 70 minut gry i można było udać się do szatni. O ile w pierwszym secie gracze z Bydgoszczy stawiali całkiem mocny opór, to w następnych partiach nie było wątpliwości, która drużyna dominuje na parkiecie maleńkiej hali w Miliczu. Wyszkowianom pomagała swoim dopingiem kilkunastoosobowa grupa kibiców z naszego miasta.
- Najważniejsze dopiero przed nami - mówili nasi siatkarze po meczu.

KS Camper Wyszków - FSKiP ECWBS Volley Bydgoszcz 3:0 (25:20, 25:19, 25:17)

Camper: Szulik, Główczyński, Kruk, Urbaniak, Bodzon, Karol Wojtkowski, Obrębski oraz Zdrojewski, Jurczyk, Pędzich, Wójcik, Kacper Wojtkowski
MVP: Dariusz Szulik
W drugim sobotnim meczu gospodarze pokonali GKPS Gorlice 3:0 (25:21, 25:14, 28:26)

W niedzielę o 13.00 Camper spotka się w meczu decydującym o wejściu do II ligi z MUKS Ziemia Milicka.