SIATKÓWKA: Camper drugi na turnieju w Ursus Cup

Sport

SIATKÓWKA: Camper drugi na turnieju w Ursus Cup

17.09.2019
autor: mjk

Siatkarze Campera Wyszków zajęli drugie miejsce w Ursus Cup, który odbył się w ostatni weekend. Miejsce wyszkowianie zawdzięczają zbiegowi okoliczności, bowiem oba mecze przegrali.

Podopieczni Sławomira Gerymskiego wystartowali w Ursus Cup, turnieju zorganizowanym Iskrę Warszawa. W turnieju brali udział także Bestios Białystok oraz UKS Trójka Kobyłka.

Wyszkowianie na początek zmierzyli się z Bestios. Nasi siatkarze przegrali 1:3, ale nawiązali równorzędną walkę z drugoligowcami z Podlasia.

Po przegranej wyszkowian czekał mecz o III miejsce. Jednak zawodnicy z Białegostoku wycofali się z rywalizacji i Camper zagrał "w zastępstwie" w finale z Iskrą Warszawa. Gospodarze okazali się mało gościnni, wygrywając finałowe spotkanie 3:1.


Camper Wyszków czeka już niedługo mecz Pucharu Polski z SPS Konspol Słupca. Nasz rywal gra w II lidze, w ostatnim sezonie zajął w swojej grupie szóste miejsce. Podopieczni trenera Sławomira Gerymskiego powalczą o awans do drugiej rundy z zespołem z Wielkopolski już 2 października.

MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną