SIATKÓWKA: 19. wygrana z rzędu (foto)

22.11.2017
autor: Maciej J. Kowalski
Dziewiętnasty mecz z kolei wygrali siatkarze Campera Wyszków. Po dominacji na czwartoligowych parkietach, teraz gromią w III lidze.
Mimo tego, że właśnie odbywała się transmisja konkursu skoków narciarskich w Wiśle, sporo publiczności wybrało emocje na żywo i przyszło na sobotni mecz Campera. Warto było, wyszkowianie kolejny raz potwierdzili, że są w bardzo dobrej dyspozycji.
W pierwszym secie na początku nasi siatkarze spokojnie prowadzili i chyba to ich lekko uśpiło. Na szczęście końcówka seta znów należała do Campera i pierwsza partia zakończyła się wynikiem 25:21.
W drugim secie od początku wyszkowianie uzyskali kilkupunktową przewagę i nie oddali jej do końca, zwyciężając do 19.
Ten sam scenariusz powtórzył się w trzecim secie. Gracze Campera spokojnie kontrolowali sytuację na boisku i zakończyli mecz zwycięstwem 3:0. Wyszkowianie nie przegrali od 19 spotkań ligowych!

KS Camper Wyszków - KS Zawkrze Mława 3:0 (25:21, 25:18, 25:19)
MVP: Dariusz Szulik