PŁYWANIE: Jesienne starty pływaków

Sport

PŁYWANIE: Jesienne starty pływaków

28.11.2017
autor: MK opr.EB
W okresie jesiennym pływacy UKS Polonez Wyszków startowali w kilku zawodach o zasięgu ogólnopolskim, zdobywając miejsca na podium i medale. Ich udział w zawodach był dofinansowany z budżetu Gminy Wyszków.
Podajemy miejsca i nazwiska wyszkowskich pływaków, którzy znaleźli się w pierwszej szóstce w poszczególnych stylach.

Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów
(Ciechanów, 30 września – 381 zawodników z 31 klubów)
50m dowolny
3. Szymon Sadowski rocznik 2006
5. Natalia Skoczeń 06
50m klasyczny
2. Zuzanna Kozłowska 06
6. Jakub Wasilewski 06
100m klasyczny
5. Adrianna Wyszyńska 04
4. Vanessa Rakowiecka 03
2. Kasjan Szwejda 04
5. Mikołaj Jadkowski 02
50m grzbietowy
5. Natalia Skoczeń 06
5. Barbara Więch 05
5. Nikodem Narowski 06
100m zmienny
6. Damian Traczyk 06
sztafeta 4x50 m dowolny
4. UKS Polonez Wyszków 1: Hanna Sosnowska 08, Natalia Skoczeń 06, Zuzanna Kozłowska 06, Adrianna Wyszyńska 04
3. UKS Polonez Wyszków 1: Jakub Sema 07, Szymon Sadowski 06, Wiktor Wasilewski 06, Mateusz Szymański 04

XIII Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Giżycka z okazji Święta Niepodległości
(Giżycko, 4-5 listopada - 420 zawodników z 32 klubów)
100m dowolny
4. Fabian Dyga 08
5. Szymon Sadowski 06
50m grzbietowy
3. Natalia Skoczeń 06, 6. Oliwia Ostaszewska 06
2. Alicja Sarosiek 00, 5. Ewelina Szymczuk 00
3. Dominika Jackiewicz 01
3. Fabian Dyga 08
3. Bartosz Kucharczyk 06, 5. Nikodem Narowski 06, 6. Rafał Łysik 06
4. Piotr Wilczyński 04
100m zmienny
5. Szymon Apelski 08
4. Błażej Król 04
50m klasyczny
2. Zuzanna Kozłowska 06
2. Julia Borzymek 01
3. Vanessa Rakowiecka 03
5. Patryk Kowalczyk 02
6. Jakub Sema 07
6. Rafał Łysik 06
6. Michał Kasjaniuk 05
100m motylkowy
3. Alicja Sarosiek 00
200m dowolny
3. Vanessa Rakowiecka 03
5. Mikołaj Jadkowski 02
6. Mateusz Szymański 04
100m klasyczny
5. Rafał Łysik 06
6. Jakub Morka 07
50m motylkowy
4. Alicja Sarosiek 00
3. Bartosz Kucharczyk 06, 5. Nikodem Narowski 06
5. Błażej Król 04
50m dowolny
2. Natalia Skoczeń 06
3. Alicja Sarosiek 00
5. Julia Borzymek 01
4. Fabian Dyga 08, 6. Szymon Apelski 08
3. Szymon Sadowski 06, 5. Filip Szczesny 06
5. Mateusz Szymański 04
100m grzbietowy
3. Antonina Gołębiewska 08
4. Natalia Skoczeń 06
4. Barbara Więch 05
3. Fabian Dyga 08, 6. Szymon Apelski 08
5. Szymon Sadowski 06, 6. Nikodem Narowski 06
5. Michał Kasjaniuk 05
5. Piotr Wilczyński 04
200 m zmienny
2. Damian Traczyk 06, 3. Filip Szczesny 06, 5. Jakub Archacki 06
200 m klasyczny
4. Zuzanna Kozłowska 06
5. Patryk Kowalczyk 02

Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Mława
(Mława, 18-19 listopada – 395 zawodników z 29 klubów)
50 m grzbietowy
5. Natalia Skoczeń 06
50 m dowolny
1. Natalia Skoczeń 06
50 klasyczny
2. Zuzanna Kozłowska 06
4. Natalia Skoczeń 06
sztafeta 4x50 m dowolny
3. UKS Polonez Wyszków 1

Starty pływaków w ww. zawody zostały dofinansowane z budżetu Gminy Wyszków. Serdeczne podziękowania dla Pana Burmistrza od zawodników, trenerów i rodziców UKS Polonez Wyszków. 
Fotobudka star - poziom
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Mrówka grudzień2 2017

Najczęściej komentowane

ITAMED
Mrówka grudzień2 2017
fotobudka star