PLPS: Revival Berbud wygrywa w hicie kolejki (foto)

02.03.2020
W hicie II kolejki Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej Revival-Berbud pokonał UKS Volley Wyszków. Mecz oglądało 150 widzów!

W II kolejce PLPS mieliśmy dwa ciekawe wydarzenia. Pierwsze, to niespotykane rozstrzygnięcie seta w meczu Prefbud - Volley Wola. Gracze Prefbudu wygrali seta 25:0, a (jedyny) zagrywający w tym secie Artur Dudek sam zdobył połowę punktów.
Drugie wydarzenie, o którym warto wspomnieć, to frekwencja na meczu UKS Volley Wyszków - Revival-Berbud. Na trybunach zasiadło 150 osób, to znacznie więcej niż na ostatnich ligowych meczach Campera. Sam hit nie rozczarował, mecz był bardzo zacięty, w obu setach do stanu 20:20 walka toczyła się "punkt za punkt". W końcówkach lepsi byli jednak gracze Revival-Berbud i wygrali mecz 2:0 (25:23, 25:20)
Pozostałe wyniki:
Wyszków Team - Grzmoty 0:2 (20:25, 19:25)
Boluś Team Euro-Bram - 4Ride Team 2:0 (25:12, 25:13)
PrefBud - Volley Wola 2:0 (25:10, 25:0)

W tabeli z 6 punktami prowadzą Prefbud i Revival-Berbud. Na trzecim miejscu z 5 pkt. Boluś Team Euro-Bram.
Za tydzień dwie prowadzące drużyny spotkają się w kolejnym hicie PLPS. Warto odwiedzić halę WOSir w niedzielę.