PIŁKA RĘCZNA: Wygrana i awans w tabeli (foto)

11.03.2020
Piłkarki ręczne UKS SP 1 wygrały z Victorią Piaseczno 18:15 i awansowały na czwarte miejsce w tabeli mazowieckiej Ligi Młodziczek.

Mimo braku najlepszej snajperki - Izabeli Archackiej, wyszkowianki kontrolowały przebieg meczu. Kolejny bardzo dobry mecz zagrały Bui Bao Diep, która zdobyła pięć goli oraz Daria Śliwka - zdobywczyni siedmiu bramek. Pozostałe trafienia to dzieło Antoniny Nisio (4), Aleksandry Salwin i Wiktorii Szymańskiej.
Do stanu 4:4 zespoły grały wyrównany mecz, ale potem wyszkowianki uspokoiły grę i na przerwę schodziły prowadząc 10:6. Po zmianie stron do ataku ruszyła drużyn gości, która doprowadziła do remisu 13:13, a 7 minut przed końcem prowadzila nawet jedną bramką. Na szczęście podopieczne trenera Artura Rębowskiego w końcówce zagrały bardzo dobrze. Rzuciły pięć goli (cztery z nich Daria Śliwka), tracąc tylko jedną i ostatecznie zwyciężyły 18:15.
Dzięki wygranej UKS awansował na czwartą pozycję w grupie P Mazowieckiej Ligi Młodziczek.

UKS SP 1 Wyszków - Victoria Piaseczno 18:15 (10:6)

W niedzielę o 11 wyszkowianki miały zagrać w hali WOSiR z AS Fit Camp Warszawa. Mecz jest odwołany. Warszawsko-Mazowiecki Związek napisał w specjalnym piśmie: "W związku z decyzją władz państwowych w sprawie zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych  w  szkołach  i  placówkach   wychowawczych  oraz  ich  zamknięcia,  co  wyklucza  w  praktyce  dla  większości  klubów  możliwość  prowadzenia  zarówno  zajęć treningowych, jak  i  organizowania  zawodów Komisja  Gier  i  Dyscypliny  Warszawsko-Mazowieckiego Związku Piłki Ręcznej zawiesza  z  dniem  12.03.2020 r. do odwołania rozgrywki we  wszystkich kategoriach młodzieżowych prowadzonych przez WMZPR"