PIŁKA NOŻNA: Zwycięstwo i porażka w Pucharze Polski

22.08.2019
Ze zmiennym szczęściem grały  w środę nasze A-klasowe drużyny w Pucharze Polski.
WKS Rząśnik grał z rezerwami Mazura Radzymin. Zespół ten przegrał swój mecz w poprzedniej rundzie z KS Wesoła 1:7, ale w zespole z Wesołej grał nieuprawniony zawodnik. Spotkanie od początku do końca przebiegało pod dyktando rząśniczan. Po dwa gole zdobyli Marcin Kowalczyk i Łukasz Piątek. Po jednym trafieniu zaliczyli Paweł Osowiecki (piękny gol) oraz Michał Piotrowski.
Następną rundę okręgowego Pucharu Polski WKS zagra 4 września.
Mazur II Radzymin - WKS Rząśnik 1:6 (1:4) - mecz w Rząśniku, Mazur gospodarzem
WKS: Ł. Rogulski (60. M. Zając) - M. Abramczyk (65. P. Kuczyński), Ł. Abramczyk, J. Wierzchoń, K. Anklewicz - P. Śleszynski (70. M. Sitek), P. Osowiecki, M. Piotrowski, G. Abramczyk (55. D. Modzelan), Ł. Piątek (46. D. Komorowski) - M. Kowalczyk

Niestety, udział w pucharze skończył Wymakracz Długosiodło. Osłabiona brakiem sześciu graczy drużyna z Długosiodła nie dała rady zespołowi KS CK Troszyn. Do przerwy mecz był wyrównany, goście zdobyli tylko jednego gola. Od 60. minuty troszynianie dominowali na boisku, czego efektem były kolejne trzy gole.
Wymakracz Długosiodło - KS CK Troszyn 0:4 (0:1)
Wymakracz: M. Cichowski (J. Borczon) - P. Drózd (M. Gałązka), K. Michalak, P. Brejnak, A. Jachacy - M. Kwiatkowski, M. Laska (P. Rosiński I), D. Nowicki (K. Zabrzecki) - A. Grudziński (K. Glinka), M. Witkowski (E. Mostowski), A. Duda (K. Wargala)