PIŁKA NOŻNA: Zwycięski weekend piłkarzy z b-klasy

31.10.2017
autor: Maciej J. Kowalski
Wszystkie nasze drużyny z „Serie B” odniosły w weekend zwycięstwa. Mecze odbywały się w bardzo trudnych warunkach.
Drużyna lidera warszawskiej B-klasy - WKS Rząśnik wygrała na wyjeździe z Dębem II Wieliszew. Na błotnistym boisku lepiej czuli się rząśniczanie, którzy zwyciężyli 3:1. Oczywiście WKS jest nadal liderem tabeli.

W podobnych warunkach przyszło rozgrywać swój pojedynek zawodnikom Wymakracza Długosiodło. Ich przeciwnikiem była drużyna Orz Goworowo.
W trudnych warunkach piłkarze z Długosiodła po 20 minutach prowadzili już 2:0, po bramkach Bartłomieja Kolankiewicza i Adama Dudy. Potem swojego gola strzelili gospodarze, ale w 80. minucie Emil Rogalski zdobył bramkę na 3:1 dla Wymakracza i takim wynikiem zakończył się ten mecz.

WKS Mystkówiec na swój mecz pojechał do Andrzejewa. W meczu na wodzie mystkowianie wygrywali 4:2, ale najprawdopodobniej goście otrzymają 3 punkty walkowerem, gdyż piłkarze GKS Andrzejewo zeszli z boiska przed końcem meczu niezadowoleni z decyzji sędziego.