PIŁKA NOŻNA: Ze Stomilem tradycyjnie gorąco (foto)

09.10.2018
Było wszystko, co zwykle w meczach Loczków ze Stomilem bywa - rzuty karne, mnóstwo fauli, wyrzucenie trenera gości na trybuny. Mecz w napiętej atmosferze wygrały wyszkowianki 4:3.
W 17. minucie meczu, po faulu stoperki Loczków sędzia podyktowała pierwszy rzut karny, zamieniony przez Stomilanki na gola. Na szczęście, na odpowiedź nie trzeba było długo czekać, dwie minuty później, po ładnej akcji Aleksandra Kozłowska zdobyła wyrównującego gola. Tak też zakończyła się pierwsza połowa meczu. W drugiej znów Stomil objął prowadzenie, Aleksandra Szczerbaczewicz skorzystała z prezentu od naszych piłkarek i nie dała szans Joannie Żak.
Wyszkowianki ruszyły do ataku, czego efektem były dwa gole - najpierw Pauliny Pokraśniewicz, a kilka minut później Oli Kozłowskiej. I kiedy wydawało się, że sytuacja jest już opanowana, kolejny faul w naszym polu karnym sprawił, że po dobrze wykonanej jedenastce piłkarki gości doprowadziły do stanu 3:3.
Ostatnie 10 minut to wojna nerwów. Trener drużyny z Olsztyna został wyrzucony z ławki na trybuny. W polu karnym gości odbyła się przepychanka z udziałem kilku piłkarek obu drużyn. Po ostrym i nierozważnym wejściu zawodniczki Stomilu, Natalia Czyż musiała opuścić boisko z urazem barku...
Jednak najważniejszym wydarzeniem końcówki meczu był zwycięski gol dla Loczków zdobyty w 87. minucie przez niezawodną Paulinę Pokraśniewicz.
Najbliższy mecz Loczki zagrają w niedzielę o 15.00 z liderem II ligi - Ząbkovią Ząbki.

Loczki Wyszków - Stomil Olsztyn 4:3 (1:1)
Gole dla Loczków: Aleksandra Kozłowska (2), Paulina Pokraśniewicz (2)
Loczki: Joanna Żak - Natalia Czyż, Karolina Pokraśniewicz, Adriana Wiśniewska, Natalia Stępkowska, Julia Prusik (78. Karolina Frąntczak), Natalia Markowska (65. Joanna Jeż), Aleksandra Wilk, Aleksandra Kozłowska, Paulina Pokraśniewicz