PIŁKA NOŻNA: Zaległe zwycięstwo Loczków (foto)

12.10.2016
W zaległym meczu V kolejki rozgrywek II ligi piłki nożnej kobiet wyszkowskie Loczki wygrały z Fortami Piątnica 5:1 (2:1).
Mecz od początku ułożył się po myśli naszych piłkarek. W 3 minucie mecz po dokładnym zagraniu Natalii Chimkowskiej piłkę do bramki skierowała Natalia Markowska. Ta pierwsza zawodniczka, kilkanaście minut później, po bardzo ładnym uderzeniu trafiła do siatki rywalek na 2:0. Co prawda tuż przed końcem pierwszej połowy Forty zdobyły gola, ale nie podcięło to skrzydeł dobrze grającym wyszkowiankom.
W drugiej połowie nasze zawodniczki zdobyły trzy kolejne gole, a ozdobą meczu było trafienie na 5:1, po pięknym uderzeniu Pauliny Pokraśniewicz, która dzięki dwóm golom powróciła na fotel najlepszej strzelczyni II ligi.
Już w sobotę, kolejny raz na swoim boisku, Loczki zagrają z AZS UW Warszawa. Początek spotkania o 10.00.

Loczki Wyszków - Forty Piątnica 5:1 (2:1)
Loczki: K. Gołębiewska (85. N. Kaźmierczak) - A. Kaczmarczyk (55. K. Kulasińska), A. Wiśniewska, K. Pokraśniewicz, M. Król (80. P. Wojciechowska), N. Markowska, K. Bonisławska, J. Jeż, N. Czyż (70. N. Jaskulska) N. Chimkowska, P. Pokraśniewicz