PIŁKA NOŻNA: WKS Mystkówiec na piątkę! (foto)

28.04.2019
WKS Mystkówiec pokonał w Rząśniku rezerwy Korony Ostrołęka 5:0 w meczu XV kolejki ostrołęckiej B-klasy.
Zaczęło się już w 5. minucie meczu, kiedy ndo bramki gości piłkę skierował Jarosław Salwin. Gra była jednak wyrównana, i pierwszą połowę zawodnicy WKS zakończyli skromnym prowadzeniem.
Worek z bramkami rozpruł się dopiero w drugiej części meczu. Najpierw na 2:0 podwyższył Robert Szulc, potem Piotr Ciskowski ładną główką w 72. minucie podwyższył prowadzenie zespołu z Mystkówca.
Było już wiadomo, że ostrołęczanie nie wygrają tego spotkania. WKS złapał wiatr w żagle i w ciągu 2 minut Patryk Składanek, po bardzo podobnych akcjach, dwukrotnie pokonał bramkarza Korony.

WKS Mystkówiec - Korona II Ostrołęka 5:0 (1:0)

5 maja WKS jedzie do Andrzejewa na trudny mecz.z zajmującym trzecie miejsce w tabeli GKS-em.