PIŁKA NOŻNA: Strzelanina na Kościuszki

09.04.2019
Dziewięć goli zobaczyli widzowie niedzielnego meczu II ligi piłki nożnej kobiet. Loczki Wyszków pokonały Gosirki Piaseczno 8:1.
Drużyna z Piaseczna, która jeszcze całkiem niedawno grała w Ekstralidze, jest obecnie mocno przebudowana. Ambitne zawodniczki nie potrafiły jednak zatrzymać rozpędzonych Loczków, które w pierwszych dwóch meczach na wiosnę zdobyły już 10 goli.
W niedzielnym meczu wyszkowianki stworzyły kilkanaście sytuacji, ale zabrakło skuteczności. Mimo to, do przerwy wyszkowianki prowadziły po dwóch golach niezawodnej Pauliny Pokraśniewicz oraz golu strzelonym bezpośrednio z rzutu rożnego przez Natalię Chimkowską.
Tuż po przerwie zespół gości przeprowadził bardzo ładną akcję, po której Oliwia Malesa zdobyła gola na 1:3. Potem na boisku odbył się "Ola-show". Aleksandra Kozłowska zdobyła cztery gole w 27 minut i, dzięki temu, doskoczyła do czołówki snajperek II ligi.
W 67. minucie swoją pierwszą, od maja 2016, bramkę zdobyła Mariola Nadaj, która po kontuzji, operacji i rehabilitacji wróciła na boisko. Trzeba powiedzieć, że zagrała bardzo dobre spotkanie i miała udział w kilku zdobytych golach.

Loczki Wyszków - Gosirki Piaseczno 8:1 (3:0)
Loczki: Joanna Żak, Natalia Stępkowska (65. Karolina Frąntczak), Joanna Jeż, Natalia Czyż (55. Adriana Wiśniewska), Natalia Chimkowska, Julia Prusik (60. Aleksandra Wilk), Mariola Nadaj, Natalia Markowska, Klaudia Zaręba (75. Karolina Nadaj), Paulina Pokraśniewicz, Aleksandra Kozłowska

W niedzielę 14 kwietna Loczki grają na wyjeździe z AZS UW Warszawa.