PIŁKA NOŻNA: Stracona szansa (foto)

Sport

PIŁKA NOŻNA: Stracona szansa (foto)

08.11.2016
autor: mjk
Szkoda straconej szansy - mówili po meczu kibice Loczków. Przez 3/4 meczu wyszkowianki były równorzędnym przeciwnikiem dla UMKS Zgierz, ale kolejny raz w końcówce bramki zdobyły rywalki.
UMKS Zgierz w zeszłym sezonie był jedną z najsłabszych ekip II ligi, a nie spadł tylko z powodu wycofania się z ligi Pelikana Łowicz, który mimo zajęcia drugiego miejsca w lidze zlikwidował sekcję kobiecej piłki. Część piłkarek z Łowicza kolejny raz pomogła klubowi ze Zgierza, zasilając ten zespół. Siedem zawodniczek, które wzmocniły ekipę spod Łodzi to realne podwyższenie poziomu. Dzięki temu UMKS zajmuje w tym sezonie wysokie miejsce w tabeli.
Na boisku w Wyszkowie różnicę w sile drużyn można było zobaczyć tylko w końcówce meczu. Pierwsza połowa była wyrównana, a obie bramkarki miały niewiele pracy. Strzały były albo lekkie, albo niecelne. Niemiłosiernie faulowana i prowokowana przez cały mecz Paulina Pokraśniewicz pod koniec pierwszej części meczu nie wykorzystała sytuacji sam na sam z bramkarką UMKS i na przerwę obie drużyny schodziły bez goli.
W drugiej części spotkania wyszkowianki miały kilka dobrych sytuacji, ale albo zabrakło zimnej krwi, albo interweniowała bramkarka gości. Drużyna gości także miała swoje sytuacje, ale do 66 minuty zgierzanki były nieskuteczne. Właśnie w tej minucie po ładnej akcji Paulina Kucina zdobyła pierwszego gola meczu. Niestety, pięć minut później Agnieszka Walak ładnym uderzeniem trafiła do siatki wyszkowskiej bramki i zgierzanki mogły rozpocząć już kwadrans gry na czas.
Ostatni mecz w tej rundzie Loczki zagrają z Ząbkovią Ząbki. Mecz, który odbędzie się w niedzielę o 14.30 przeniesiony został z Ząbek na boisko w Warszawie przy ul. Obrońców Tobruku.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Olimpijski spokój (foto)

Olimpijski spokój (foto)

XXII Ceremonia olimpijska turnieju koszykówki, piłki ręcznej i biegu „Igrzyska Nadwiślańskie 2012” odbyła się 12 maja w szkole Podstawowej nr 1. Tradycyjnie poprowadzili ją Andrzej i Sebastian Rębowscy. Starają się zawsze jak najwięcej przekazać o zasadach prawdziwej rywalizacji sporto-wej i przestrzegania zasad fair play i, co najważniejsze w dzia-łaniach Klubu 2012, łączyć sport z kulturą i sztuką. Temu też służą konkursy literacko-plastyczne o tematyce sportowej.
zobacz więcej
PIŁKA NOŻNA: W lutym spotkamy się zamknąć klub?

PIŁKA NOŻNA: W lutym spotkamy się zamknąć klub?

Kibice Bugu Wyszków oraz wszyscy zainteresowani sprawami wyszkowskiego sportu czekali na Walne Zgromadzenie członków największego klubu w naszym mieście. Można powiedzieć jednak, że z dużej chmury spadł mały deszcz. A jeśli spadnie duży, to dopiero w lutym.
zobacz więcej
PIŁKA NOŻNA: Najmłodsze Loczki  lepsze od Legii i Polonii (foto)

PIŁKA NOŻNA: Najmłodsze Loczki lepsze od Legii i Polonii (foto)

Najmłodsze piłkarki Loczków Wyszków, w niedzielę 5 lutego rozegrały pierwszy w życiu turniej halowy.
zobacz więcej
PŁYWANIE: 100 pływaków na 100-lecie (foto)

PŁYWANIE: 100 pływaków na 100-lecie (foto)

W ramach Dnia Wolności, który 11 stycznia zainaugurował w Piątce obchody 100-lecia niepodległości, na Pływalni „Błękitna” rozegrana została pierwsza z trzech edycji zawodów „Bijemy rekordy życiowe –100 zawodników na 100-lecie”. Na starcie pojawili się nie tylko uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5, ale także jej absolwenci (w sumie ponad 100 pływaków). W tych zawodach wszyscy byli zwycięzcami. 
zobacz więcej
Bricomarche-1
Bricomarche-1
Bricomarche