PIŁKA NOŻNA: Stefan Liszewski trenerem Bugu!

Sport

PIŁKA NOŻNA: Stefan Liszewski trenerem Bugu!

23.12.2016
autor: Michał Mielczarczyk
Potwierdziły się nasze ubiegłotygodniowe doniesienia. Nowym trenerem Bugu został, doskonale znany w Wyszkowie, Stefan Liszewski. Będzie to dla niego już trzecie podejście do roli pierwszego trenera Bugu.
Oficjalnie funkcję trenera Wyszkowian Liszewski pełni od 19 grudnia. Na razie opiekuje się również drużyną juniorów (rocznik 2000), docelowo jednak byłoby to nie do pogodzenia. Wiosną juniorów będzie więc prowadzić ktoś inny.
Możemy już również poinformować o zimowych sparingach Bugu. Nie jest to kompletna lista, ponieważ pełnej nie zdążył ustalić były trener Maciej Wesołowski, a zapewne i obecny szkoleniowiec będzie chciał do tego planu coś dołożyć.
Pierwszy trening odbędzie się bardzo wcześnie, bo już 4 stycznia. Tak wczesna data jednak nie dziwi, biorąc pod uwagę, że runda rewanżowa rozpocznie się już w pierwszą sobotę marca.
Pierwszym zimowym rywalem Bugu będzie 28 stycznia, na sztucznym boisku w Ciechanowie, Nadnarwianka Pułtusk. Będzie to więc okazja do spotkania trenerów, którzy razem współpracowali w Bugu Wyszków jeszcze w II lidze. Liszewski prowadził bowiem wtedy naszą drużyną, a obecny trener Pułtuska Artur Salamon był tego zespołu wiodącym zawodnikiem.
Kolejnym przeciwnikiem będzie Drukarz Warszawa. Mecz rozegrany zostanie na sztucznym boisku w warszawskim Parku Skaryszewskim. 8 lutego w Karczewie zagramy z Mazurem, trzy dni później w Warszawie przy ul. Łabiszyńskiej – z KS Konstancin. Potem pojawia się luka, którą swoimi planami wypełni trener Liszewski. Następnie 25 lutego w Sulejówku Bug ma umówiony sparing z Victorią II. 4 marca, o ile pozwoli na to pogoda, w Wyszkowie zobaczymy pierwszy ligowy mecz. Jeśli aura nie będzie sprzyjała, rozegrany zostanie sparing z juniorami Polonii Warszawa.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Bricomarche
Bricomarche
mrówka - nowe godziny
manhattan