PIŁKA NOŻNA: Sparingi zespołów niższych lig

Sport

PIŁKA NOŻNA: Sparingi zespołów niższych lig

07.08.2018
autor: mjk
Ze zmiennym szczęściem grały swoje mecze sparingowe zespoły z naszego powiatu. Wszyst-kie jednak zaprezentowały się nieźle na tle swoich przeciwników.
W niedzielę WKS Rząśnik pokonał rezerwy Dębu Wieliszew 7:1 (0:0). Goście przyjechali do Rząśnika zaledwie w 11-osobowym składzie, wiadomo więc było, że w pewnym momencie stracą siły. Dodatkowo drugą połowę zawodnicy z Wieliszewa zagrali o jednego gracza mniej. Trzy gole dla gospodarzy zdobył Piotr Ciemerych, po dwa strzelili Andrzej Akier i Paweł Osowiecki.

WKS Mystkówiec grał z FC 2013 Różan, czyli zespołem, z którym od kilku lat rywalizuje w lidze. Zwykle w tej rywalizacji górą są piłkarze z gminy Somianka. Podobnie było i w niedzielę -  mystkowianie okazali się lepsi od gospodarzy, wygrywając 3:1. Gole dla WKS zdobyli Robert Szulc (2) oraz Bartosz Karłowicz.

Najsilniejszego przeciwnika miał Wymakracz Długosiodło. Na wyjeździe piłkarze z Długosiodła grali bowiem z zespołem z IV ligi podlaskiej – Spartą Szepietowo. Mecz był wyrównany, a gospodarze jedynego gola zdobyli po prostopadłym podaniu i indywidualnej akcji napastnika.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Bricomarche
Bricomarche