PIŁKA NOŻNA: Rezerwy znów gromią

07.03.2018
autor: M.
W drugim meczu sparingowym tej zimy druga drużyna Bugu Wyszków rozgromiła lokalnego rywala WKS Mystkówiec 6:0. Mecz rozegrano na wyszkowskim stadionie na nowym boisku ze sztuczną nawierzchnią.
Pierwszy gol padł dopiero po półgodzinie. O ile w pierwszej połowie goście z Mystkówca stawiali rezerwom dzielnie opór, to po przerwie dość szybko opadli z sił i na boisku rządziła już tylko jedna drużyna.

Bug II – WKS Mystkówiec 6:0
Bramki: Cichocki 2, Markowski 2, Nasiadka, Wróbel.
Bug: Ł. Rogulski (K. Heronimek) – K. Skoczeń, K. Maciak, T. Świętoń, B. Samsel – J. Markowski, K. Borowski, B. Rejnuś, K. Anklewicz - P. Nasiadka, T. Cichocki. W II połowie zagrali: T. Radzki, M. Karłowicz, J. Wronkowski, A. Wróbel, Michał Rosiński
WKS: S. Zawadzki – P. Paź, J. Rosiński, A. Rosiński, K. Jeż, M. Milewski, J. Salwin, R. Szulc, K. Paź, A. Kanclerz, A. Melion. W II połowie zagrali: A. Lewandowski, D. Kamiński, D. Grzybowski.

Najbliższy sparing rezerwy zagrają 11 marca w Wyszkowie ze Żbikiem II Nasielsk.