PIŁKA NOŻNA: Rezerwy blisko punktu

Sport

PIŁKA NOŻNA: Rezerwy blisko punktu

15.05.2018
autor: M.
Rezerwom Bugu Wyszków nie udało się urwać punktów faworyzowanej Unii Warszawa, choć ponownie gracze trenera Arkadiusza Mielczarczyka byli blisko remisu z wyżej notowanym rywalem
Sobotni mecz gospodarze rozpoczęli obiecująco. Do przerwy udało im się objąć prowadzenie. Gola z jedenastki strzelił Krzysztof Maciak, dla którego był to drugi z rzędu skutecznie wykonany rzut karny.
Niestety po zmianie stron obraz gry zmienił się. To Unia była stroną dominującą. Warszawianie zdobyli dwie bramki, nie przeszkodził im w tym m.in. Łukasz Rogulski, który do tej pory miał bardzo dobrą wiosnę, w sobotę jednak był słabiej dysponowany.
Był to pierwszy mecz seniorskiego męskiego zespołu  na sztucznym boisku w Wyszkowie. Na kolejny zapraszamy już w najbliższą środę. O godz. 19. pierwsza drużyna Bugu podejmie Mazura Gostynin.
Natomiast rezerwy czeka w weekend duże wyzwanie. Bug II w niedzielę o godz. 16 będzie podejmowany w Sulejówku przez rezerwy III-ligowej Victorii.

Bug II - Unia Warszawa 1:2 (1:0)
Bramka dla Bugu: Maciak 22. (karny)
Bug: Ł. Rogulski - D. Penkul (70. Anklewicz), T. Świętoń, K. Maciak, B. Samsel - J. Markowski, K. Borowski (60. T. Cichocki), Marcin Rosiński, Ł. Kamiński - P. Nasiadka, A. Kopacz (46. A. Nikodemski).
PBS Wyszków - wygodny kredyt
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom