PIŁKA NOŻNA: Prezes Chodkowski rezygnuje!

Sport

PIŁKA NOŻNA: Prezes Chodkowski rezygnuje!

10.03.2019
autor: Red.

Dziś w mediach społecznościowych pojawiło się oświadczenie prezesa MKS Bug Wyszków Marcina Chodkowskiego o rezygnacji z funcji.

Oświadczenie o rezygnacji z funkcji Prezesa Zarządu MZKS Bug Wyszków:

Szanowni Państwo „Wszystko ma swój czas i przychodzi kres na kres” śpiewał zespół Perfect w jednej ze swoich piosenek. Podobnie i mój czas na stanowisku Prezesa Zarządu Bugu Wyszków powoli dobiega końca.

Z uwagi na sytuację rodzinną związaną z niedawnymi narodzinami kolejnego dziecka oraz nowymi wyzwaniami zawodowymi, które zdecydowałem się podjąć, nie jestem w stanie dalej godzić nowych obowiązków z obowiązkami Prezesa Zarządu Klubu. Pełnienie funkcji Prezesa takiego Klubu jakim jest i jakim ma być Bug Wyszków wymaga ogromnego zaangażowania i poświęcenia. Ponieważ nie jestem w stanie dać Klubowi tyle na ile zasługuje, jedyną racjonalną decyzją jest rezygnacja i przekazanie obowiązków nowej osobie.

Swój mandat będę sprawował do czasu najbliższego Walnego Zebrania Członków, które jest zaplanowane na pierwszą połowę kwietnia 2019 r. W trakcie Walnego skład zarządu zostanie uzupełniony o jedną osobę, a następnie zarząd w nowym składzie wybierze spośród siebie nowego Prezesa.

Obecna sytuacja finansowa Klubu jest względnie stabilna, choć nadal bardzo ciężka. Z tego powodu jednym z ostatnich moich zadań będzie zorganizowanie zbiórki funduszy na spłatę długów Klubu, w trakcie której będzie można wylicytować bardzo atrakcyjne przedmioty, jak choćby oryginalna koszulka meczowa Arkadiusza Malarza opatrzona jego autografem.

Nie mam żadnych wątpliwości, że osoby które pozostają w Klubie dają gwarancję kontynuacji przyjętej dotychczas filozofii i strategii rozwoju. Z tego powodu ze spokojem mogę „przekazać pałeczkę” następcy.

Na podsumowanie i podziękowania przyjdzie czas na Walnym Zebraniu Członków, jednak już dzisiaj pragnę podziękować tym wszystkim, którzy w ostatnim roku włożyli ogromny wysiłek w pracę na rzecz rozwoju Bugu Wyszków.

Marcin Chodkowski

Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku