PIŁKA NOŻNA: Potencjalni rywale Bugu

Sport

PIŁKA NOŻNA: Potencjalni rywale Bugu

03.07.2019
autor: M.
Zakończone rozgrywki ligowe i baraże pozwalają założyć z dużym prawdopodobieństwem ligowych rywali Bugu w nowym sezonie.
Będą to na pewno dotychczasowi ligowcy, czyli: Escola Varsovia, Świt II Nowy Dwór Maz., Mazur Radzymin, Dąb Wieliszew, Marcovia Marki, Sokół Serock, Agape Białołęka, Legionovia II, Mazur II Karczew oraz w przypadku wygrania barażu o utrzymanie Victoria II Sulejówek.
Znak zapytania stawiamy przy Olimpii, która ze względu na położenie stadionu w środku stolicy może być przypisana również do grupy zachodniej. Tym bardziej, że do LO awansowały rezerwy Polonii Warszawa. W jej przypadku MZPN, podobnie jak i po awansie Polonii do IV ligi, nie stosuje kryterium geograficznego, tylko… bezpieczeństwa. Związkowi zależy, aby Czarne Koszule trafiły do tej grupy, w której jego zdaniem piłkarze i kibice z ul. Konwiktorskiej będą czuli się bezpieczniej. Teoretycznie Polonia powinna trafić do grupy z Bugiem, ponieważ awansowała z grupy, z której dwie drużyny zawsze awansowały do wschodniej LO. W związku z tym nowym rywalem Bugu na pewno będzie klub spod Góry Kalwarii,Wisła Dziecinów.
Z naszą ligą mogą natomiast już witać się dwa podwarszawskie zespoły. Zwycięzca gr. I A Klasy Wicher Kobyłka oraz jej wicemistrz Wisła Jabłonna, która wyprzedziła ŁKS Łochów tylko o jeden punkt.
Pierwszy mecz nowego sezonu rozegrany zostanie 14 lub 15 sierpnia.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Zitcom