PIŁKA NOŻNA: Kolejna dwucyfrówka Loczków (FOTO)

01.06.2016
autor: Maciej Kowalski
W przedostatnim meczu na własnym boisku Loczki  rozgromiły Pogoń Siedlce aż 10:0. Do awansu do II ligi  naszym piłkarkom brakuje już tylko dwóch punktów.
Pierwsze 20 minut to pokaz gry Loczków. Wyszkowianki zdobyły sześć goli, a zawodniczki gości nie przekraczały połowy boiska. Potem we znaki dał się straszny upał i tempo spadło. Jednak w drugiej połowie nasze zawodniczki strzeliły kolejne cztery bramki, pokazując, że są na najlepszej drodze do II ligi.
Za tydzień Loczki jadą do Płocka na trudny mecz z zajmującymi 4. miejsce Królewskimi.

Loczki Wyszków - Pogoń Siedlce 10:0 (6:0)
Bramki: Natalia Chimkowska - 4 (10., 18., 77., 80.), Paulina Pokraśniewicz - 3 (7., 15., 60.), Mariola Nadaj - 3 (2., 17., 74.)
Loczki: K. Kulasińska  (41. N. Kaźmierczak) – J. Jeż (53. W. Fedorczyk), A. Wiśniewska (70. P. Borkowska), K. Pokraśniewicz,  N. Stępkowska,  K. Bonisławska, K. Nadaj (60. K. Ufnal), M. Jechna (62. P. Wojciechowska) M. Nadaj, N. Chimkowska, P. Pokraśniewicz