PIŁKA NOŻNA: Grzegorz Abramczyk daje punkty Rząśnikowi

23.08.2016
Na początek rozgrywek A-klasy piłkarze WKS Rząśnik zdobyli komplet punktów, choć przez 90 minut zdobycie gola się nie udawało.
Zawodnicy z Rząśnika pierwszy jesienny mecz rozegrali w Jadowie z miejscową Koroną. W zeszłym sezonie ten zespół dwukrotnie pokonał rząśniczan (3:0 u siebie i 2:1 na wyjeździe). Tym razem jednak mecz był bardzo wyrównany. Przez 90 minut obie drużyny nie mogły sobie poradzić z pokonaniem bramkarzy. Na szczęście dla futbolistów WKS Rząśnik w doliczonym czasie gry, w ostatniej akcji meczu niezawodny Grzegorz Abramczyk zdobył jedynego gola tego spotkania i dał cenne trzy  punkty.
W najbliższą niedzielę WKS gra u siebie z Koroną Warszawa. Początek o 14.00.
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku