PIŁKA NOŻNA: Grała B-klasa (foto)

07.11.2017
autor: Maciej J. Kowalski
Grający w warszawskiej B-klasie WKS Rząśnik zimę spędzi na fotelu lidera.
W przedostatnim meczu rundy WKS grał u siebie z Koroną Jadów. Rząśniczanie pewnie wygrali 6:2 (gole: Piotr Ciemerych 2, Mateusz Krawczyk, Andrzej Akier, Paweł Osowiecki, Michał Piotrowski) i niezależnie od wyniku ostatniego meczu zimę spędzą na fotelu lidera. 11 listopada o 16.30 WKS zagra na wyjeździe z GKS Dąbrówka.

Wymakracz Długosiodło w ostatnim spotkaniu jesieni pokonał łatwo GKS Andrzejewo  6:0 (gole: Bartłomiej Kolankiewicz 2, Damian Nowicki, Emil Rogalski, Kamil Michalak, Kamil Glinka).

WKS Mystkówiec w niedzielę podejmował Narew Ostrołęka. Mecz nie ułożył się po myśli mystkowian. Co prawda po golu Adriana Kanclerza prowadzili 1:0, ale w kilka minut stracili dwie bramki i do przerwy było 1:2. Po przerwie mimo ataków nie udało się zdobyć gola i rundę WKS zakończył porażką.
Z tego ostatniego meczu prezentujemy kilka zdjęć.