PIŁKA NOŻNA: Dycha Długosiodła, porażka Mystkówca

08.11.2016
Zakończyła się jesienna runda ostrołęckiej B-klasy, w której występują dwa zespoły z naszego powiatu. Wymakracz Długosiodło w ostatnim meczu strzelił rywalom aż 10 goli.
W wyjazdowym pojedynku z najsłabszym klubem B-klasy FC  Różan, długosiodlanie urządzili sobie trening strzelecki.
Już po pierwszej akcji Wymakracz prowadził 1:0. Do przerwy drużyna z Długosiodła zdobyła jeszcze dwa gole, a prawdziwa strzelanina zaczęła się po przerwie.
Gole dla Wymakracza zdobyli: Emil Mostowski - 5 (1., 16., 36., 50., 87.), Adam Duda - 2 (70., 90.), Damian Brejnak (49.), Damian Nowicki (60.) oraz Paweł Drózd (85.).

Gorzej w ostatniej kolejce poradzili sobie piłkarze WKS Mystkówiec. Lider rozgrywek nie poradził sobie z Bartnikiem Myszyniec i uległ 2:5.
Oba gole dla piłkarzy z gminy Somianka zdobył Mateusz Gołębiowski (48. i 68.).
Niespodziewana porażka spowodowała spadek na drugie miejsce w tabeli B-klasy.