PIŁKA NOŻNA: Daniel Gołębiewski trenerem piłkarek!

Sport

PIŁKA NOŻNA: Daniel Gołębiewski trenerem piłkarek!

01.03.2019
autor: mjk
Daniel Gołębiewski nie jest już zawodnikiem Legionovii. Pochodzący z Wyszkowa piłkarz został trenerem... kobiecej drużyny Żbika Nasielsk.

Wyszkowianin grał w kilku bardzo znanych klubach naszej piłki. Kariera Daniela Gołębiewskiego to kolejno MOSiR Wyszków, Polonia Warszawa, ŁKS Łomża, Górnik Zabrze, Korona Kielce, Bytovia Bytów, Dolcan Ząbki, Pogoń Siedlce, ponownie Polonia Warszawa, Widzew Łódź, Kotwica Kołobrzeg i Legionovia.
Gołębiewski wystąpił w koszulce Legionovii czternaście razy. W pierwszej jedenastce zagrał sześciokrotnie. Dla Legionovii zdobył dwa trafienia. Opuścił klub z Legionowa i rozpoczął pracę trenerską.
W wywiadzie na portalu weszlo.com tak mówi o swojej nowej roli:

Gruchnęła informacja, że jesteś trenerem Żbika Nasielsk, a dokładniej drużyny kobiet. Ostatnie miejsce w trzeciej lidze, bilans bramkowy: 3-91. Nietypowy wybór. 

- Tak, wcale się tego nie wstydzę. Teraz się trochę poprawiło, bo wcześniej dziewczyny często grały w ósemkę. Spokojnie sobie pracujemy. Gdzieś te błędy trzeba popełniać i gdzieś się na nich uczyć. Niezależnie od tego, jakie są to rozgrywki, chodzi o pracę z ludźmi. Mają te same problemy, taką samą pasję w sobie. Sztuką jest tego nie tłamsić, a podkręcać, bo ludzie są w stanie robić wielkie rzeczy.

Trenerowi Danielowi Gołębiewskiemu życzymy utrzymania w III lidze!
 

MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom
Zitcom