PIŁKA NOŻNA: Bug Wyszków bez trenera!

Sport

PIŁKA NOŻNA: Bug Wyszków bez trenera!

17.07.2017
autor: MiM
Stefan Liszewski tuż po wznowieniu po wakacyjnej przerwie treningów, zrezygnował z prowadzenia pierwszej drużyny Bugu Wyszków. Nie jest jeszcze pewne, kto poprowadzi Bug w nowym sezonie.
Były już trener Bugu uznał, że jego misja dobiegła końca, wykonał zadanie powierzone mu w grudniu, czyli utrzymał drużynę w IV lidze. Z pewnością wpływ na jego rozstanie w klubem miała m.in. obecna sytuacja kadrowa. Z klubu odeszli wszyscy zawodnicy, którzy do Wyszkowa dojeżdżali z Warszawy. Treningów z różnych względów nie wznowiła „wyszkowska” część graczy z pierwszego składu. O ile na pierwszym, poniedziałkowym, treningu sytuacja była całkiem dobra, trenowało ponad 30 zawodników (choć byli w tym również gracze rezerw - przyp. MiM), to w sobotę na zbiórkę przed wyjazdem na sparing z Czarnymi Węgrów stawiło się zaledwie 11 zawodników, w tym dwóch bramkarzy. W związku z tym drużyna nie pojechała na mecz. Sytuacja kadrowa jest więc na razie trudna, do rozpoczęcia ligi został jednak jeszcze prawie miesiąc, miejmy więc nadzieję, że skład ustabilizuje się.
W ubiegłym tygodniu zajęcia w miejsce Liszewskiego prowadził jego dotychczasowy asystent Paweł Zacharski. Nie zdecydował się on jednak jeszcze ostatecznie, czy będzie trenerem pierwszej drużyny.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom