PIŁKA NOŻNA: Bug II pewny awansu do A-klasy!

Sport

PIŁKA NOŻNA: Bug II pewny awansu do A-klasy!

23.05.2016
autor: Michał Mielczarczyk
Wyszkowskie rezerwy już w pierwszym podejściu zapewniły sobie awans i w nowym sezonie zagrają w A-Klasie. Wyszkowianom wystarczał w Markach remis, ale gracze trenera Arkadiusza Mielczarczyka sięgnęli po pełną pulę.
Ponieważ mecze pierwszej i drugiej drużyny pokryły się terminami, trener Bugu II nie mógł liczyć na posiłki z pierwszej drużyny w tym ważnym meczu. Ważnym i trudnym, ponieważ Marcovia to ciągle trzeci zespół w tabeli, a przed sobotnim meczem miała jeszcze teoretyczne szanse na awans. Goście z Wyszkowa szybko jednak wybili z głowy ekipie Marcovii II pomysł na doścignięcie Bugu. Brawa wyszkowianom należą się zwłaszcza za pierwszą połowę, w której strzelili aż cztery bramki. Jak to bywa w meczach Bugu II, nie obeszło się bez odrobiny adrenaliny. W końcówce meczu rywale zbliżyli się na dystans jednej bramki, jednak nie udało się im się już więcej trafić do bramki Kacpra Heronimka.
W najbliższą środę 25 maja o godz. 18:30 Bug rozegra ostatni ligowy mecz na wyjeździe. Jego rywalem będzie Wisła Jabłonna, która w dwóch ostatnich meczach zdobyła… 26 bramek, nie tracąc żadnej!

Marcovia II Marki - Bug II Wyszków 4:5 (2:4)
Bramki dla Bugu: Łada 8, 43, Rosa 12, Skoczeń 36, samobójcza 76.
Bug: K. Heronimek – K. Skoczeń, M. Rosiński, K. Maciak (k), A. Szymański – K. Rosa,  P. Nasiadka (46 P. Śleszyński), Ł. Łada, J. Markowski – B. Rejnuś (67 A. Gołębiewski), A. Nikodemski.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
fotobudka star - czarne tło
fotobudka star - czarne tło
fotobudka star - czarne tło
manhattan