PIŁKA NOŻNA: Bug II pewny awansu do A-klasy!

Sport

PIŁKA NOŻNA: Bug II pewny awansu do A-klasy!

23.05.2016
autor: Michał Mielczarczyk
Wyszkowskie rezerwy już w pierwszym podejściu zapewniły sobie awans i w nowym sezonie zagrają w A-Klasie. Wyszkowianom wystarczał w Markach remis, ale gracze trenera Arkadiusza Mielczarczyka sięgnęli po pełną pulę.
Ponieważ mecze pierwszej i drugiej drużyny pokryły się terminami, trener Bugu II nie mógł liczyć na posiłki z pierwszej drużyny w tym ważnym meczu. Ważnym i trudnym, ponieważ Marcovia to ciągle trzeci zespół w tabeli, a przed sobotnim meczem miała jeszcze teoretyczne szanse na awans. Goście z Wyszkowa szybko jednak wybili z głowy ekipie Marcovii II pomysł na doścignięcie Bugu. Brawa wyszkowianom należą się zwłaszcza za pierwszą połowę, w której strzelili aż cztery bramki. Jak to bywa w meczach Bugu II, nie obeszło się bez odrobiny adrenaliny. W końcówce meczu rywale zbliżyli się na dystans jednej bramki, jednak nie udało się im się już więcej trafić do bramki Kacpra Heronimka.
W najbliższą środę 25 maja o godz. 18:30 Bug rozegra ostatni ligowy mecz na wyjeździe. Jego rywalem będzie Wisła Jabłonna, która w dwóch ostatnich meczach zdobyła… 26 bramek, nie tracąc żadnej!

Marcovia II Marki - Bug II Wyszków 4:5 (2:4)
Bramki dla Bugu: Łada 8, 43, Rosa 12, Skoczeń 36, samobójcza 76.
Bug: K. Heronimek – K. Skoczeń, M. Rosiński, K. Maciak (k), A. Szymański – K. Rosa,  P. Nasiadka (46 P. Śleszyński), Ł. Łada, J. Markowski – B. Rejnuś (67 A. Gołębiewski), A. Nikodemski.
Fotobudka star - poziom
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gaztkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gaztkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Levert
manhattan