PIŁKA NOŻNA: Bez historii z Mławianką

Sport

PIŁKA NOŻNA: Bez historii z Mławianką

09.05.2018
autor: M.
Mławianka Mława wyraźnie i zasłużenie pokonała w sobotę pierwszą drużynę Bugu Wyszków. Nasz zespół ma już tylko matematyczne szanse na utrzymanie. Bardzo ważny będzie najbliższy mecz z Mazurem Gostynin.
O tym, że to Mławianka wygra, wiadomo było już do przerwy. Goście prowadzili dwoma bramkami i wyraźnie dominowali. Wyszkowianie po przerwie dali sobie wbić jeszcze dwa gole, sami nie zagrozili, niestety, bramce przeciwnika.
Za osiem dni do Wyszkowa przyjedzie Mazur Gostynin, który jest o jedno miejsce wyżej w tabeli niż Bug. Nasz zespół ma do drużyny spod Płocka 7 punktów straty, a więc nawet ewentualna wygrana nie sprawi, że obie ekipy zamienią się w tabeli miejscami. W perspektywie końcówki sezonu może jednak dać drużynie trenera Stasiuka 13. miejsce, które najpewniej pozwoli utrzymać się w lidze. Mecz z Mazurem odbędzie się 16 maja o godz. 19 prawdopodobnie na nowym sztucznym boisku.

Bug - Mławianka Mława 0:4 (0:2)
Bug: Rutkowski – Nogaj, Wolniewicz, Śleszyński – B. Rejnuś, J. Rejnuś, Wouters, Lekh, Łada, Kowalczyk, Gołebiowski. Zagrali również: Rosa Modzelan,  Kopiejewski, Penkul, Kopacz.

W najbliższej kolejce Bug będzie pauzował z powodu wycofania się z rozgrywek drużyny Bzury Sochaczew.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Bricomarche