PIŁKA NOŻNA: Bardzo łaskawe wyszkowskie rezerwy

Sport

PIŁKA NOŻNA: Bardzo łaskawe wyszkowskie rezerwy

17.05.2016
autor: Michał Mielczarczyk
Piłkarze Bugu II Wyszków okazali się bardzo łaskawi dla drużyny Mazo-wsza Warszawa i zaaplikowali im „tylko” 11 bramek. Mimo pokaźnego zwycięstwa, młodym wyszkowianom za drugą połowę należy się solidna bura.
Na pierwszy rzut oka taka opinia, zwłaszcza po dwucyfrowej wygranej, może wydać się dziwna. Gdy jednak weźmiemy pod uwagę, że rywale do Wyszkowa przyjechali w dziewięciu, a po przerwie wyszkowianie strzelili tylko dwie bramki, to obraz zwycięstwa nie jest już tak kolorowy.
Punktowanie warszawian rozpoczęło się po pięciu minutach. Pierwsze dwa trafienia, w odstępie zaledwie 60 sekund, zaliczył Przemek Nasiadka. Dobrą strzelecką formę pokazał w niedzielę również Łukasz Kamiński. Napastnik rezerw strzelił co prawda cztery bramki, ale mógł spokojnie podwoić swój dorobek.
O ile za postawę w pierwszej odsłonie wyszkowianom należą się brawa, to po przerwie zbyt lekko podeszli do zdekompletowanego rywala. Gracze Bugu II mieli co najmniej kilka okazji, które powinny zakończyć się strzeleniem bramki, do siatki trafili jednak tylko dwa razy. Po przerwie do bramki Mazowsza trafili ponownie Kamiński oraz rezerwowy Klaudiusz Gerek.
Przypomnijmy, że w ekipie Mazowsza występują wyłącznie głusi, a w większości również niemi piłkarze.
Najbliższy mecz rezerwy zagrają 21 maja o godz. 15 w Markach z trzecią w tabeli Marcovią II. W przypadku wygranej wyszkowianie zape-wnią sobie co najmniej 2. miejsce i prawdopodobnie awans.
Kibiców zapraszamy również na mecz pierwszej drużyny. 21 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie Bugu z Wkrą Bieżuń. Trzy dni wcześniej gracze trenera Artura Salamona o godz. 17 zagrają w Mińsku Mazowieckim.

Bug II Wyszków - Mazowsze Warszawa 11:0 (9:0)
Bramki: Nasiadka 5,6, Kamiński 17, 22, 34, 65, Łada 19, Rejnuś 27, Markowski 32, Wróbel 36, Gerek 83.
Bug: K. Heronimek (46. Ł. Osiński) – A. Szymański (70. P. Śleszyński), K. Maciak (k), M. Rosiński, K. Skoczeń – J. Markowski, Ł. Łada (46. K. Gerek), P. Nasiadka (62. J. Kopiejewski), B. Rejnuś – A. Wróbel, Ł. Kamiński.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Levert
Levert
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gaztkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
manhattan
manhattan