KULTURYSTYKA: Wyszkowianin na podium Pucharu Polski

Sport

KULTURYSTYKA: Wyszkowianin na podium Pucharu Polski

21.11.2018
autor: opr. Red.
W sobotę 17 listopada, w stolicy Kaszub - Kartuzach, odbyły się zawody o Puchar Polski Federacji NAC w kulturystyce. Reprezentujący nasz powiat Jarosław Śliwka wywalczył III miejsce w swojej kategorii.

Do Kartuskiego Domu Kultury zawitało wielu sportowców z apetytem na zgarnięcie tytułów w swoich kategoriach. Ziemię wyszkowską reprezentował Jarosław Śliwka, mieszkaniec Sitna, który przygotowania zaczął już w marcu bieżącego roku. Trenerem Jarosława jest Piotr Głuchowski, ikona polskiej kulturystyki, który wśród licznych tytułów może pochwalić się tytułem Mistrza Świata w kulturystyce.
Jarosław Śliwka kulturystyką zaczął interesować się w wieku 17 lat, ale dopiero teraz czyli w wieku lat 40 postanowił wypracować formę startową. Przygotowania trwały wiele miesięcy ponieważ, mimo wielu lat treningów, wejście na wyższy poziom należało zacząć dużo wcześniej.
Wszystko było nowym doświadczeniem: dieta i jej surowe przestrzeganie, zrewidowanie podejścia do treningów, jak i same zawody, w których nasz zawodnik był debiutantem. Tym bardziej trzeba podkreślić sukces naszego zawodnika: Jarosław Śliwka zajął III miejsce w kategorii "Męska sylwetka do 80 kg" Gratulujemy!
Na co dzień zdobywca pucharu pracuje jako grafik komputerowy w wyszkowskim Salem Design Studio, które towarzyszyło koledze z zespołu jako wsparcie duchowe i wsparcie medialne całej imprezy. Trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Bricomarche
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
manhattan