KULTURYSTYKA: Wyszkowianin na podium Pucharu Polski

Sport

KULTURYSTYKA: Wyszkowianin na podium Pucharu Polski

21.11.2018
autor: opr. Red.
W sobotę 17 listopada, w stolicy Kaszub - Kartuzach, odbyły się zawody o Puchar Polski Federacji NAC w kulturystyce. Reprezentujący nasz powiat Jarosław Śliwka wywalczył III miejsce w swojej kategorii.

Do Kartuskiego Domu Kultury zawitało wielu sportowców z apetytem na zgarnięcie tytułów w swoich kategoriach. Ziemię wyszkowską reprezentował Jarosław Śliwka, mieszkaniec Sitna, który przygotowania zaczął już w marcu bieżącego roku. Trenerem Jarosława jest Piotr Głuchowski, ikona polskiej kulturystyki, który wśród licznych tytułów może pochwalić się tytułem Mistrza Świata w kulturystyce.
Jarosław Śliwka kulturystyką zaczął interesować się w wieku 17 lat, ale dopiero teraz czyli w wieku lat 40 postanowił wypracować formę startową. Przygotowania trwały wiele miesięcy ponieważ, mimo wielu lat treningów, wejście na wyższy poziom należało zacząć dużo wcześniej.
Wszystko było nowym doświadczeniem: dieta i jej surowe przestrzeganie, zrewidowanie podejścia do treningów, jak i same zawody, w których nasz zawodnik był debiutantem. Tym bardziej trzeba podkreślić sukces naszego zawodnika: Jarosław Śliwka zajął III miejsce w kategorii "Męska sylwetka do 80 kg" Gratulujemy!
Na co dzień zdobywca pucharu pracuje jako grafik komputerowy w wyszkowskim Salem Design Studio, które towarzyszyło koledze z zespołu jako wsparcie duchowe i wsparcie medialne całej imprezy. Trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów.
KA-MED maj 2020
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom