KOLARSTWO: Wyszkowscy zawodnicy zaczęli sezon

29.01.2017
Zawodnicy Klubu Kolarskiego Catena Wyszków rozpoczęli  sezon  podczas Northtec MTB Zimą w Jabłonnie. Na dystansie MEGA zwyciężył Arkadiusz Jusiński z drużyny Retro Rowery Duda Team.
Podczas pierwszego startu w zimowych warunkach najlepiej zaprezentował się Paweł Trzciński który na dystansie MEGA (42km) zajął drugie miejsce w kategorii M4 (11. w kategorii open).
Pierwsze miejsce w kategorii M1 zajął Kamil Kuszmider, który przez dużą część wyścigu jechał w czołówce, ale niestety  w końcówce zabrakło mu sił by walczyć o najwyższe lokaty(16. open).
Dużego pecha miał Mirosław Bralewski który jadąc na bardzo dobrej pozycji, upadł na oblodzonej nawierzchni i złamał kierownicę. Ambitna jazda z połową kierownicy przez 8 km pozwoliła na zajęcie czwartego miejsca w kat M5 (33. open), co trzeba uznać za świetny wynik. Na dystansie MEGA zwyciężył Arkadiusz Jusiński z drużyny Retro Rowery Duda Team.
Na dystansie Fit (24 km) 36. miejsce w kat.M3 zajął Piotr Kozłowski (121. open), a tuż za nim zmagania ukończył Piotr Knap (37. miejsce i 124. open).
Drużyna TRW Cloudware Team Wyszków (Klub Kolarski Catena) została sklasyfikowana na piątym miejscu.