KOLARSTWO: Cezary Zamana zaprasza do Długosiodła

Sport

KOLARSTWO: Cezary Zamana zaprasza do Długosiodła

10.03.2017
autor: opr. mjk

Cezary Zamana, ikona polskiego kolarstwa, zaprasza do Długosiodła na finał zimowego cyklu maratonów rowerowych Northtec MTB Zimą 2017.
Wielki finał zimowego cyklu maratonów MTB zostanie rozegrany 12 marca. Maraton w Długosiodle organizowany jest już po raz trzeci! Biuro zawodów i kolarskie miasteczko stanie na terenie szkoły podstawowej przy ul. T. Kościuszki 5 w Długosiodle. Dla uczestników organizator przygotował trzy dystanse o różnej trudności: Hobby - 9 km, Fit - 26 km oraz Mega – 42 km.  Zawodnicy pojadą po trasie wytyczonej w zeszłym roku. Jest to wariant doskonale przygotowany i sprawdzony w praktyce. Na trasie znajdą się ciekawe interwałowe fragmenty oraz drogi brukowe, które są ciekawym urozmaiceniem dla maratończyków. Oprócz atrakcyjnej trasy do dyspozycji zawodników będą ogrzewane sale, prysznice i miejsce, gdzie po trudach maratonu będą mogli ogrzać się i zjeść coś ciepłego.
Cezary Zamana, który od 8 lat z sukcesami organizuje zimowe maratony, podkreśla, że okres jesienno-zimowy, to najważniejszy czas dla sportowca. Maraton w Długosiodle, choć to finał cyklu zimowego, będzie także otwarciem sezonu letniego. Z pewnością zobaczymy tam wielu zawodników, którzy obudzeni z  zimowego snu wystartują żeby zrobić solidną rozgrzewkę przed sezonem zasadniczym. Poznamy także zwycięzców w kategoriach wiekowych oraz najlepszą rodzinę i drużynę całego cyklu.
Współorganizatorem maratonu jest Gmina Długosiodło. Sponsorem tytularnym zimowego cyklu jest firma Northtec. Zapraszamy do dobrej zabawy na tej wyjątkowej imprezie, na którą zjeżdżają co roku zawodnicy z całego kraju.
Nasza redakcja jest patronem medialnym tego wydarzenia. Szczegóły na stronie: www.zima.mazoviamtb.pl
 

Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku

Sonda

Kto, Twoim zdaniem, wygrał debatę kandydatów na burmistrza?
(Materiały z debaty na naszej stronie www i naszym kanale YT)
21.82% (199 głosów)
28.95% (264 głosów)
7.24% (66 głosów)
7.68% (70 głosów)
34.32% (313 głosów)
manhattan