KOLARSTWO: Cezary Zamana zaprasza do Długosiodła

Sport

KOLARSTWO: Cezary Zamana zaprasza do Długosiodła

10.03.2017
autor: opr. mjk

Cezary Zamana, ikona polskiego kolarstwa, zaprasza do Długosiodła na finał zimowego cyklu maratonów rowerowych Northtec MTB Zimą 2017.
Wielki finał zimowego cyklu maratonów MTB zostanie rozegrany 12 marca. Maraton w Długosiodle organizowany jest już po raz trzeci! Biuro zawodów i kolarskie miasteczko stanie na terenie szkoły podstawowej przy ul. T. Kościuszki 5 w Długosiodle. Dla uczestników organizator przygotował trzy dystanse o różnej trudności: Hobby - 9 km, Fit - 26 km oraz Mega – 42 km.  Zawodnicy pojadą po trasie wytyczonej w zeszłym roku. Jest to wariant doskonale przygotowany i sprawdzony w praktyce. Na trasie znajdą się ciekawe interwałowe fragmenty oraz drogi brukowe, które są ciekawym urozmaiceniem dla maratończyków. Oprócz atrakcyjnej trasy do dyspozycji zawodników będą ogrzewane sale, prysznice i miejsce, gdzie po trudach maratonu będą mogli ogrzać się i zjeść coś ciepłego.
Cezary Zamana, który od 8 lat z sukcesami organizuje zimowe maratony, podkreśla, że okres jesienno-zimowy, to najważniejszy czas dla sportowca. Maraton w Długosiodle, choć to finał cyklu zimowego, będzie także otwarciem sezonu letniego. Z pewnością zobaczymy tam wielu zawodników, którzy obudzeni z  zimowego snu wystartują żeby zrobić solidną rozgrzewkę przed sezonem zasadniczym. Poznamy także zwycięzców w kategoriach wiekowych oraz najlepszą rodzinę i drużynę całego cyklu.
Współorganizatorem maratonu jest Gmina Długosiodło. Sponsorem tytularnym zimowego cyklu jest firma Northtec. Zapraszamy do dobrej zabawy na tej wyjątkowej imprezie, na którą zjeżdżają co roku zawodnicy z całego kraju.
Nasza redakcja jest patronem medialnym tego wydarzenia. Szczegóły na stronie: www.zima.mazoviamtb.pl
 

MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom