Instytut opracuje program rozwoju sportu

Sport

Instytut opracuje program rozwoju sportu

21.02.2019
autor: mjk
IPC Instytut Badawczy z Wrocławia opracuje dokument pt. „Wieloletni program rozwoju sportu dla gminy Wyszków”.
Do negocjacji przystąpiły trzy firmy. Prócz firmy IPC były to SportWin Sp. z o.o. oraz Go Global Group. Przedstawiciele firm rozmawiali z członkami Zespołu Projektowego, który został powołany przez burmistrza Grzegorza Nowosielskiego. W skład zespołu weszli: Edyta Wittich, Sławomir Cieślak, Dariusz Korczakowski, Żaneta Kozak oraz Marek Wiśniewski. Pod koniec stycznia przeprowadzono negocjacje z oferentami.
Firma SportWin zaproponowała podejście marketingowe – sport ma być między innymi sposobem na promocję miasta. Firma Go Global Group posiada doświadczenie głównie we współpracy z biznesem, a do każdego zadania dobiera oddzielny zespół ekspertów. Instytut Badawczy IPC swoją prezentację oparł na doświadczeniu w przygotowaniu podobnych dokumentów w innych samorządach. Proces przygotowania programu dla sportu ma opierać się na szerokich konsultacjach, we współpracy ze środowiskiem sportowym.
W przeprowadzonej dodatkowo procedurze zapytania ofertowego okazało się, że najkorzystniejszą cenowo ofertę przedstawił Instytut IPC (26.691 złotych). Oferty pozostałych firm były znacznie wyższe (od 36.764 do 49.064 w przypadku GoGlobal i 46.125 w przypadku SportWin).
Zespół roboczy rekomendował IPC Instytut Badawczy do wykonania strategii sportu dla naszej gminy.

Dokument ma być opracowany w ciągu najbliższych 3-4 miesięcy. Miejmy nadzieję, że w myśl zasady ,,nie zajdziesz daleko, jeśli nie wiesz, dokąd idziesz”, wyznaczy on kierunek, w którym wyszkowski sport powinien dążyć.
AK Finanse 728x90 (23.10.2019)
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Mrówka - styczeń - luty 2020
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku