FUTBOL AMERYKAŃSKI: Rhinos bez szans (foto)

Sport

FUTBOL AMERYKAŃSKI: Rhinos bez szans (foto)

07.04.2018
autor: mjk
Mocno osłabiony brakiem amerykańskiego rozgrywającego zawodnicy Rhinos Wyszków nie mieli nic do powiedzenia w spotkaniu z Lowlanders Białystok.
Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 21:0 dla zespołu z Białegostoku, a wyszkowianie wyglądali na przestraszonych. Po opuszczeniu klubu przez amerykańskiego rozgrywającego Averyego Nelomsa oraz defensora Grega Williamsa (otrzymali propozycje gry w lidze rosyjskiej oraz węgierskiej i wyjechali z Wyszkowa) brakowało celnych podań. Bartosz Szymański, który zajął miejsce rozgrywającego, nie potrafił posłać dokładnej piłki i białostocczanie dość łatwo zdobywali punkty.
W drugiej kwarcie Lowlanders zdobyli 20 punktów, a gra wyglądała tak jak w pierwszej odsłonie meczu. Po przerwie gra wyszkowian wyglądała nieco lepiej, ale nie pozwoliła na zdobywanie punktów. Kolejne przyłożenia zdobywali za to goście (obie ostatnie kwarty po 7:0) i cały mecz zakończył się wynikiem 55:0 dla Ludzi z Nizin.
Dla Lowlanders było to pierwsze zwycięstwo w sezonie, dla wyszkowian pierwsza, bardzo bolesna, porażka.Następny mecz wyszkowianie zagrają w Olsztynie z dobrze znanym przeciwnikiem - Lakers. Mecz odbędzie się 22 kwietnia.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Bricomarche
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
manhattan