FUTBOL AMERYKAŃSKI: Nosorożce lepsze od Wilków

19.06.2018
Kolejne zwycięstwo zanotowali futboliści Rhinos Wyszków. W sobotę, w Łodzi, pokonali Wilki Łódzkie 36:19.
Już pierwsza akcja wyszkowian zakończyła się przyłożeniem. Po chwili, po podwyższeniu było już 7:0 dla naszych zawodników. Niestety w pierwszej kwarcie więcej punktowych akcji nie zobaczyliśmy. Za to po przerwie do ataku ruszyli gospodarze, najpierw zdobyli przyłożenie po 60-jardowej akcji, a chwilę potem wyszli na prowadzenie po kolejnym przyłożeniu i podwyższeniu.
Gospodarze liczyli, że uda im się taki rezultat utrzymać do przerwy, ale kilkanaście sekund przed końcem drugiej kwarty kolejny raz swoje punkty zrobył  Christopher Jones. Do tego wyszkowianie dodali 2 punkty z akcji podaniowej i na przerwę drużyny schodziły z wynikiem 13:15.
Po przerwie swoje kolejne punkty zdobył amerykański zawodnik Rhinos - Christopher Jones. Zawodnicy Wilków odpowiedzieli i do ostatniej części meczu przystępowaliśmy z wynikiem 19:23.
Na początku kwarty najpiękniejszą akcją meczu popisał się Jones i wyszkowianie mieli już sporą przewagę (30:19).
Kiedy 4 minuty przed końcem spotkania wyszkowianie zdobyli kolejne punkty (oczywiście C. Jones), wiadomo było, że z Łodzi wyjadą z kompletem punktów.

Za tydzień najważniejszy mecz Rhinos - pojedynek z Warsaw Sharks.